Board index Çalış çalış nereye kadar? der Karrierismus

Prodüksiyon şirketi için isim önerisi

İş hayatı ile ilgili teknik-taktik varyasyonlar

New postby esraersal » Fri Aug 05, 2016 1:57 pm

Bu tip başlıklar yasak mı bilmiyorum ama Prodüksiyon şirketi için isim arıyorum ve bulamıyorum. Nerdeyse aklıma gelen tüm isimlerin domainleri dolu. Önerilerinize açığım :)
esraersal

New postby orduevi » Fri Aug 05, 2016 8:33 pm

esrajans
orduevi

New postby esraersal » Mon Aug 08, 2016 7:24 am

orduevi wrote:esrajans

EsCey koydum :) Erkek arkadaşım ve benim isimlerimin birleşimi olarak
esraersal

New postby orduevi » Mon Aug 08, 2016 10:25 am

benim önerimden çok daha iyi bir isim :)
orduevi

New postby esraersal » Mon Aug 08, 2016 10:30 am

orduevi wrote:benim önerimden çok daha iyi bir isim :)

Teşekkürler :)
esraersal

New postby celalbabadag » Wed Aug 10, 2016 5:51 pm

Selamlar , Biz de eşimle birlikte Müzik prodüksiyon ve kayıt stüdyomuzu Londra ya taşımak için uğraşıyoruz, Business Planı neredeyse tamamladık sayılır. Siz vizeyi alıp şirket kurulumunu gerçekleştirdiniz mi, gerçekleştirdi iseniz öncelikli olarak hayırlı olsun belki ortak projeler de yer alırız :)
celalbabadag

New postby esraersal » Thu Aug 11, 2016 5:07 am

celalbabadag wrote:Selamlar , Biz de eşimle birlikte Müzik prodüksiyon ve kayıt stüdyomuzu Londra ya taşımak için uğraşıyoruz, Business Planı neredeyse tamamladık sayılır. Siz vizeyi alıp şirket kurulumunu gerçekleştirdiniz mi, gerçekleştirdi iseniz öncelikli olarak hayırlı olsun belki ortak projeler de yer alırız :)

Merhaba
Ben daha çok post prodüksiyon kısmında hizmet vereceğim. Danışman firma business plan ile uğraşıyor. 20 eylül'de başvuracağız. Siz ne zaman başvuruyorsunuz?
esraersal

New postby Volkan » Fri Aug 12, 2016 11:25 am

esraersal wrote:

Sirket ismini vizeyi aldiktan sonra degistirebilirsiniz. Business plan'da yazmasi cok baglayici degil. Ben aldiktan sonra daha hosuma giden bir isimle degistirdim, uzatmalarda problem olmadi. O tur ufak tefek seylere bakmiyorlar.

Ingilizce bir kelime veya Ingilizce kolay telaffuz edilebilecek bir isim tercih ederdim ben.

Domain olarak da .com alinmissa .co.uk de dusunebilirsiniz belki. O da epey yaygin.

Koaly gelsin.
Volkan

New postby esraersal » Fri Aug 12, 2016 1:26 pm

Volkan wrote:
esraersal wrote:

Sirket ismini vizeyi aldiktan sonra degistirebilirsiniz. Business plan'da yazmasi cok baglayici degil. Ben aldiktan sonra daha hosuma giden bir isimle degistirdim, uzatmalarda problem olmadi. O tur ufak tefek seylere bakmiyorlar.

Ingilizce bir kelime veya Ingilizce kolay telaffuz edilebilecek bir isim tercih ederdim ben.

Domain olarak da .com alinmissa .co.uk de dusunebilirsiniz belki. O da epey yaygin.

Koaly gelsin.

Ben ismi sevdim ya değiştirmem sanırım. com ve co.uk domainlerini de aldım bile zaten :)
esraersal

New postby Volkan » Fri Aug 12, 2016 2:15 pm

ok, problem yok o zaman. ben acele bir isim bulup pisman olmustum sonradan da o yuzden bilgi olsun diye yazayim dedim.
Volkan

New postby akrebik » Wed Aug 24, 2016 7:03 pm

SJ daha iyi olma mı?
akrebik

New postby akrebik » Wed Aug 24, 2016 7:04 pm

esraersal wrote:

SJ olsun bence
akrebik

New postby akrebik » Wed Aug 24, 2016 7:05 pm

esraersal wrote:
celalbabadag wrote:Selamlar , Biz de eşimle birlikte Müzik prodüksiyon ve kayıt stüdyomuzu Londra ya taşımak için uğraşıyoruz, Business Planı neredeyse tamamladık sayılır. Siz vizeyi alıp şirket kurulumunu gerçekleştirdiniz mi, gerçekleştirdi iseniz öncelikli olarak hayırlı olsun belki ortak projeler de yer alırız :)

Merhaba
Ben daha çok post prodüksiyon kısmında hizmet vereceğim. Danışman firma business plan ile uğraşıyor. 20 eylül'de başvuracağız. Siz ne zaman başvuruyorsunuz?

danışman şirket kaç pound istiyor? business plan, başvuru ve danışmanlık işleri için kaç pound vereceksiniz?
akrebik

New postby esraersal » Thu Aug 25, 2016 9:27 am

akrebik wrote:

SJ daha iyi olma mı?

.com uzantısı olmayan bir domain istemiyorum. Bu nedenle olmaz :) Danışmana 1000 pound başvuruda 1000 poundu da vize gelince ödüyorum.
esraersal

Return to der Karrierismus