Board index Çalış çalış nereye kadar? der Karrierismus

Thames Valley University

İş hayatı ile ilgili teknik-taktik varyasyonlar

New postby mindbender » Sat Jul 07, 2007 1:17 pm

Eylul ayinda basliyacagim bu universite hakkinda, iyi kotu bilgisi, onyargisi olan birileri bisiler yazabilirse sevinirim. Ayrica bir sekilde bu okulda okumakta olupta yolu bu foruma dusen okullu arkadaslarada selam ediyorum.
mindbender
ROGER WATERS

New postby davsan » Sun Jul 08, 2007 8:08 pm

@ mindbender

hayirli olsun, ne guzel! super heyecanli olmalisin simdi... hangi bolum?
davsan
BAŞKAN

New postby mindbender » Mon Jul 09, 2007 12:12 am

tesekkur ederim, aslina bakarsan pek heyecanli degilim tek derdim suan da orada duzgun bir is bulmak... bolumum digital animation, meslegimde ayni sekilde animasyon ve webdesign turevleri uzerine... ya siz ya siz?
mindbender
ROGER WATERS

New postby MmarlonN » Mon Jul 09, 2007 4:49 pm

mindbender wrote:tesekkur ederim, aslina bakarsan pek heyecanli degilim tek derdim suan da orada duzgun bir is bulmak... bolumum digital animation, meslegimde ayni sekilde animasyon ve webdesign turevleri uzerine... ya siz ya siz?

Mindbeer merhaba,

Eğer ki animasyon ve web design alanında beceriye sahipsen buralarda okuduğun sürece güzel cep harçlığı kazanacağını düşünüyorum. Yine de adanın tecrübelisi IT'ci arkadaşlarım (bu sitede inanamayacağın kadar çok var) benden daha iyi bilirler. Benim iş dallarım biraz karmaşık da olsa aynı zamanda web tasarım ve görsel atraksiyonlar ile ilgileniyorum, 3 ay gibi kısa bir sürede gözlemlediğim buralarda o piyasaların iyi olduğu. En azından Türkiye'ye göre.
// Hayattır seni sevmek !
MmarlonN
BbrandoO

New postby davsan » Mon Jul 09, 2007 5:21 pm

ben de MmarlonN'a katiliyorum buralarin o konuda iyi ekmek kapisi olduguna. eminim dada_ist ve digerleri daha detayli bilgi verecektir sana konuyla ilgili, ama bi seyler illa ki bulacagindan eminim.

benim de isim ilginc- headhunter'im ben! finans sektorunde, executive manager'larin (cok kazananlari yani) head'ini hunt'liyoruz... suslu ismiyle "human capital management", yersen...
davsan
BAŞKAN

New postby mindbender » Tue Jul 10, 2007 2:33 pm

Aslina bakarsaniz ben orada calisarak okul ucretini odemeyi planliyorum, yani cep harcligindan daha fazlasini kazanmam icap edicek :) Forum da gecen kariyer sayfalarinda 10-15 tane firmaya (daha cok linux administration alaninda) basvuru yaptim ancak "abi ben agustos ortasi gibi geliyorum oralara, bana is versenize" seklinde bir yaklasima pek sicak bakmiyorlar gibi anladim gelmeyen cevaplardan :) oraya yerlestikten sonra is basvuru surecini hizlandirmayi dusunuyorum buradan basvuru yapipta, basvurumun direkt cope gitmesi fikri hosuma gitmedi.

Madem Forum'da IT ile ilgili cok arkadas var; 3D Digital Animation, Post Production, Network Management, Linux Administration, Webdesign, Flash gibi alanlarda birilerine ihtiyac oldugunu duyan olurda bildirirse cok sevinirim.

Bu kadar farkli alanlarda uzmanlasmayip, her konuda bilgi sahibi olan Supervisor turk arkadaslara selam ederim :D
mindbender
ROGER WATERS

Return to der Karrierismus