Board index Çalış çalış nereye kadar? der Karrierismus

İş olanakları

İş hayatı ile ilgili teknik-taktik varyasyonlar

New postby valid » Thu Aug 20, 2009 8:42 pm

Unfortunately, the job you are looking for is no longer being advertised.

Birileri elini hizli tutmus anlasilan...
valid

New postby MmarlonN » Tue Oct 06, 2009 11:43 pm

Daha cok ogrencilere yonelik bir is olacak ama is istir. Camden Town`da magazalari olan bayan giyim firmasina 2 part-time ve 1 full-me bayan eleman araniyor. Ilgilenenler bana pm atabilir telefon veririm ya da info@peppertreelondon.co.uk elektronik postasina ulasarak kendi isini kendi halledebilir.
// Hayattır seni sevmek !
MmarlonN
BbrandoO

New postby vonamanchester » Wed Oct 07, 2009 3:32 pm

mmarlonn ben fincley centralda oturuyorum yalniz sana pm atamadim pm butonunu bulamadim fazla yazamadigimdan dolayi bu siteye acikcasi
purple-white
vonamanchester

New postby Leon » Thu Oct 08, 2009 9:16 pm

pm diye bi olgu yok bu forumda site memuru komple iptal etmis o olayi.
Leon

New postby munu » Tue Oct 13, 2009 9:28 am

Merhaba arkadaslar,
Bos bos oturmaktansa gonullu calismak iyidir deyip bir suru ise basvurdum. Benim durumumdakilere faydali olabilir. Sonucta yol parasini ve ogle yemegini karsiliyorlar.
Bundan da birsey cikmazsa artik, yuh diyecegim :)
http://www.charityjob.co.uk/
munu
ROBERT PLANT

New postby valid » Tue Oct 13, 2009 4:51 pm

munu bizi de haberdar et durumundan :)
ben valla burada mesela 15'e yakin bar & pub gibi yerlere basvurdum i$ icin hic biri aramadi sifir yani... :)

cv vermisdim cokda duzgun birseydi ama sanirim burada barlarin ayri bir isletme tarzi var ve sanirim herkesi kolay kolay almiyolar yoksa direkt staff wanted yerlere de gitmisdim :)

bir daha bar i$ine tovbe yani....
valid

New postby munu » Mon Oct 26, 2009 12:57 pm

Merhaba arkadaslar,
Belki gormussunuzdur bu ilanı ama yararlı olabilir diye ekliyorum.

Turkish speaking Web Designer
http://www.multilingualvacancies.com/jo ... 42678.html

Münü
munu
ROBERT PLANT

New postby orange » Thu Oct 29, 2009 9:37 am

Bizim sirkette bir kisi isten ayrildi, yerine eleman alacaklar. Sektor: IT, Web Development

http://www.spika.co.uk/jobs.htm
orange

New postby valid » Thu Oct 29, 2009 10:02 am

sirket iyi duruyor ayrica aranan ozellikler de iyi...

ben basvurdum bakalim...
graduate diyor ama sanirim deneyimli olunca iyi olabilir...
valid

New postby karamba » Sun Nov 01, 2009 1:14 am

Arkadaşlar selam,

Ben Türkiye'de en son Jr. brand manager olarak çalışıyordum. Ancak artık dayanma gücüm kalmayarak haziran ayında işten ayrıldım. Son 2 aydır da aktif olarak iş arıyorum. Eğer önümüzdeki hafta içinde devam ettiğim görüşmelerde herhangi bir gelişme olmazsa 46. haftada İngiltereye gelip, 2-3 hafta kalmayı ve iş aramayı düşünüyorum. Hep bir toparlanmadan bahsediliyor. Ben marketing, brand management alanlarında çaışmak istiyorum. Özellikle Londra olsun diye bir derdimde yok. Bu alandaki iş durumlarıyla ilgili bilgisi, tavsiyesi olan var mı? Son olarak oralarda iş bulana kadar toplam kaç görüşmeye atlatıyorsunuz? Tr'daki gibi 3-4 görüşme olayı oluyor mu?
karamba

New postby valid » Sun Nov 01, 2009 1:35 am

Jr.Brand Manager ne yapar bilmiyorum, marketing gibi birsey olabilir belki ama bilmiyorum 2-3 hafta cok az gibi yani is aramak icin tamamen biraz daha uzun sureli kalsan daha iyi olabilir.veya gelip buradan bir numara alip turkiye'de devam da edebilirsin aramalara ama interview nasil olur bilemem...
valid

New postby clem » Sun Nov 01, 2009 2:37 pm

karamba selam,
ben de marketing islerine bakiyorum. 1 aydir londra'dayim 2 haftadir ciddi olarak ilanlara bakmaya basladim. daha cok marketing manager ariyorlar, junior pozisyonlar pek yok. ben junior bakiyorum cunku. onun disinda basvurdugum bir kac yerden de henuz bir ses cikmadi, yani 2-3 hafta sana yetmeyebilir is gorusmelerin icin. bence sen gelmeden ordan basvuru yap, en azindan gelecegin tarihten once seninle iletisime gecerlerse gelir gelmez gorusmeye gidebilirsin.
kolay gelsin
clem

New postby karamba » Sun Nov 01, 2009 8:45 pm

Clem teşekkürler,

Açıkçası ben brand manager pozisyonların bakıyorum daha çok. Olmadı abm pozisyonlarınada bakacağım. Ben ay başında bazı pozisyonlara başvurmuştum ama hepsinden teşekkürler başka adaylarla devam edeceğiz cevabı geldi.
Sonrada motivasyonum düştü, ama sanım haklısın tekrar başvurmaya başlamam lazım oraya gitmeden.
karamba

New postby hcho » Mon Mar 15, 2010 1:43 pm

Accenture graduat programme'i acilmis. Yuksek lisans yapan arkadaslar sitelerinden bir baksin. UK'de ilk is olarak fena degildir.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby theK » Tue Mar 23, 2010 3:39 pm

Varmi arkadaslar calistiginiz sirketlerde 4+ year Software Engineer Specialized in C#, Asp.net Sql Server developer ihtiyaci olan?
theK

PreviousNext

Return to der Karrierismus