Board index Çalış çalış nereye kadar? der Karrierismus

hsmp-iç mimar

İş hayatı ile ilgili teknik-taktik varyasyonlar

New postby kien » Fri Jan 11, 2008 8:14 pm

arkadaşlar hsmp ile londra'ya gitmiş mimar iç mimar arkadaşlar var mıdır, merak ettim, iş olanakları, maaş durumları nasıldır, bilgi verirseniz çok sevinirim...
kien

New postby davsan » Mon Jan 14, 2008 11:53 pm

ben onlardan biri degilim ama, bir gun ucakta gelirken yanima ic mimar bir cift oturmustu. turkiye'deki egitimlerinin burda cok katkisi oldugunu, mesteklaslarindan bayagi bir siyrildiklarini soyluyorlardi. ITU mezunu arkadaslardi. iyi para aliyorlardi.

biliyorum, cok yardimci olamadim ama, yine de paylasayim dedim...
davsan
BAŞKAN

New postby UtkuA » Wed Oct 15, 2014 5:28 pm

Selam arkadaslar.
Ben 28 yasinda bir mimarim. Son 5 senedir Turkiye'nin iyi ofislerinden birinde ic mimarlik yapiyorum. Tecrubem, hem proje tasarimi hem de santiye organizasyonu konusunda iyi. Kisacasi bu tecrubemi Ankara Anlasmasi ile ile Londra'da bir interior design ofisi acmak icin kullanmak istiyorum. Ingilizce seviyem de IELTS 7.5 seviyesinde.
Forumda hali hazirda ic mekan tasarimi ya da benzeri bir tasarim disipliniyle Ankara Anlasmasi vizesi almis olan arladaslar varsa, piyasanin mevcut durumu, Ingiltere'de proje, sunum, santiye isleyisi, saglik ve emniyet izinleri vb.. mesleki konularda bir kac sorum olacak. Zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim. Herkse kolay gelsin.
UtkuA

Return to der Karrierismus