Board index Çalış çalış nereye kadar? der Karrierismus

web sitesi tasarimi

İş hayatı ile ilgili teknik-taktik varyasyonlar

New postby placebo » Sat Mar 16, 2013 3:38 am

Internet teknolojilerine oldukca uzak biri olarak bir bilene danisayim istedim. Bir web sitesine ihtiyacim var, Icerigini buyuk olcude tamamladim. 12 ila 15 sayfa gibi bir icerigi olucak. bir iki de form olucak. ve guncelleme yapmaya uygun olmasi gerekiyor. Kendim yapmaya kalksam amator bisey olucak, zaten vaktim de yok. Piyasada fiyatlar £600 ile 1000 arasinda gorunuyor. Offshore bi firma arastirsam daha uyguna bulabilir miyim ya da free-lancer yapan var midir bildiginiz?
placebo

New postby skywalker » Sat Mar 16, 2013 11:20 am

placebo selam

ben yardimci olabilirim. deniz[at]parallelbrains.com'a mail atabilirsen konusabiliriz
skywalker

New postby abraxas » Thu May 15, 2014 7:44 pm

placebo wrote:Internet teknolojilerine oldukca uzak biri olarak bir bilene danisayim istedim. Bir web sitesine ihtiyacim var, Icerigini buyuk olcude tamamladim. 12 ila 15 sayfa gibi bir icerigi olucak. bir iki de form olucak. ve guncelleme yapmaya uygun olmasi gerekiyor. Kendim yapmaya kalksam amator bisey olucak, zaten vaktim de yok. Piyasada fiyatlar £600 ile 1000 arasinda gorunuyor. Offshore bi firma arastirsam daha uyguna bulabilir miyim ya da free-lancer yapan var midir bildiginiz?

yardımcı olabilirim istanbulda kurumsal hizmet veren web ajansım var detayları mail atmanız yeterli.. yigit[@]cnrbilisim.com
abraxas

New postby 386-DX » Wed May 28, 2014 11:09 am

Wordpress vs. kullanarak kendiniz yapın derim. Bu kadar para vereceğinize değmez.
freelancer.com'a da bakabilirsiniz. 50£'a paşalar gibi yaparlar.
386-DX
ROBERT PLANT

Return to der Karrierismus