Board index Çalış çalış nereye kadar? der Karrierismus

Ingiltere'de insaat muhendisligi hakkinda

İş hayatı ile ilgili teknik-taktik varyasyonlar

New postby esra.g » Fri Nov 13, 2020 7:52 am

Merhaba, şans eseri bulduğum bu forumu günlerdir takip ediyorum .AA ile 2 inşaat mühendisi olarak eşimle İngiltere'ye başvurumuzu tamamlamak üzereyiz. Kafamda bir çok soru işareti var ki hepsini burada yazsam sıkılırsınız sanırım :) Ancak, eski tarihli postlarda gördüğüm kadarıyla herkes bizim gibi endişelerden geçmiş - iş bulma sorunlarıyla boğuşmuş vs. Şimdi bu eski postların sahibi inşaat mühendislerine ya da bana tavsiye verebilecek herkese seslenmek istiyorum : Londra içinde veya dışında bizim gibi (eşim 18 yıl ben de 11 yıl) tecrübeler ile oraya geldiğimizde, nerelerde iş kovalamalıyız ? Eşim Ankara anlaşması dolayısıyla zaten kendi şirketini (proje çizimi, danışmanlık ve uygulama üzerine) kuracak bense bağımsız çalışan oluyorum. Keşif- metraj fiyatlandırma konularında çok deneyimliyim.. Gerçekten her bulduğum siteyi okuyorum, youtube da bu konular hakkında izlemediğimiz video kalmadı. Bazen yaparız biz bu işi yaa, derken; bazen de çokk zor- imkansıza yakın, gibi duygulara kapılıyoruz. Deneyimlerinizi duymak çok iyi olacaktır..
esra.g

Previous

Return to der Karrierismus