Board index Çalış çalış nereye kadar? der Karrierismus

ankara anlasması ıle elektrık tesisatcılıgı

İş hayatı ile ilgili teknik-taktik varyasyonlar

New postby kuralsız02 » Sat Oct 17, 2015 11:39 am

herkese merhabalar bi kac haftadan beri takipteyim aradım taradım bulamadım ingilterede elektrik isi yapmak nasıl olur sizce sadece ufak arızalar yapmak ev tesısatı cekmek ve malzeme satısı yapmak su an türkiye deyım ılk turıst gıbı gelıp sonradan ankara anlasması ıle orada kalmak ıstıyorum calısmalarıma yenı basladım 4-5 ay surer dıye tahmın edıyorum oraya gelmem tabi vizem cıkarsa aklımdakı soruları sormak ıstıyorum cevaplarsanıza sevinirim. ılk olarak piyasa nasıl para kazanabılırmıyım. ıkıncı olarak ankara anlasmasına elektrıkcı olarak basvurmus tanıdıgınız var mı varsa nasıl yaptı. yuksek okul mezunuyum gereklı tum dıplomalarım var katıldıgım semınerler var bır sırkette 3 yıldan berı elektrik üretim operatörü olarak calısıyorum.. bana bu konuda yardım edecek olan arkadaşlara sımdıden tesekkur edıyorum ıyı gunler
kuralsız02

New postby ege10 » Sat Oct 17, 2015 10:08 pm

selam bence iyi iş tutturabiirsin, örneğin,

banyo elekttikli sohbenimi, sohben parası hariç 70 pound
banyo lambası değişimi sadece bir saat uğraştı 120 + VAT
banyo fan değişimi ve işcilik 55
smoke alarm 55

call out fee 35 den aşağı değil.

elektrik malzemelerini bayağı pahalı satıyorlar burda bence iyi kar vardır. kolay gelsin. dükkan acmana gerek yok bir van alıp onla calışırsın. öyle elektrikçiler var.
ege10

New postby kuralsız02 » Sun Oct 18, 2015 6:37 am

ilgin için tşk ederim yanlız ankara anlaşmasında nasıl yapıyoruz en çok onu merak edıyorum bu sorumada cevap bulabilirsem çok iyi olacak cevap verecek arkadaşlara şimdiden tşkler
kuralsız02

New postby d&a » Sun Oct 25, 2015 9:17 pm

Ankara antlasmasina basvuru yapmadan once evraklarini hazirlamalisin. Ozellikle evraklarin ingilizce cevirilerini getirirsen daha iyi olur ingiltere de sayfa basi ortalama 30 pound veriyosun 4 islemi sana kalmis. Eger ingilizce seviyen interm. ustu ise ilgili formlari doldurarak sen basvuruda bulunabilirsin ve is plani yapacak muhasebeci bulmak sart tabiki. Eger interm. Seviyesindeysen muhasebeci araciligiyla basvurursun sana uygun is planini yaparlar 400 den baslar 1000 e kadar yolu var. Ing seviyen dusuk ise avukatla basvurman tavsiye yaklasik 1000 1400 arasi alirlar extradan sana yol gosterirler arti yine muhasebecin olmak zorunda is plani malum.
Asil soru su sen ingilterede potansiyel musteri gosterebilecek misin ?¿
d&a

New postby kuralsız02 » Tue Nov 03, 2015 3:39 am

ewet potansiyel müşterilerm hazır bile
kuralsız02

Return to der Karrierismus