Board index Çalış çalış nereye kadar? der Karrierismus

ankara ant. inşaat malzemeleri satışı

İş hayatı ile ilgili teknik-taktik varyasyonlar

New postby usta » Wed Dec 09, 2015 2:12 pm

Merhaba, ben müteahhitlik yapıyorum ve inşaat malzemeleri(boya,fayans,musluk vs) satışı yapıyorum. Londrada müteahitlik yapmaya bütçem yetmez ama boya,fırça, vs inşaat malzemeleri satabilirim diye düşündüm. tabii ingiltereyi hiç bilmeyen biri olarak soruyorum bu iş mantıklı mı? nekadar sermaye gerekir? dükkan kiraları nasıl? ve nerede yapmalıyım bu işi?Tskr
usta

New postby lutfi aydeniz » Thu Dec 17, 2015 2:56 pm

usta wrote:Merhaba, ben müteahhitlik yapıyorum ve inşaat malzemeleri(boya,fayans,musluk vs) satışı yapıyorum. Londrada müteahitlik yapmaya bütçem yetmez ama boya,fırça, vs inşaat malzemeleri satabilirim diye düşündüm. tabii ingiltereyi hiç bilmeyen biri olarak soruyorum bu iş mantıklı mı? nekadar sermaye gerekir? dükkan kiraları nasıl? ve nerede yapmalıyım bu işi?Tskr

Halihazırda yaptığınız bir iş olması nedeniyle bahsettiğiniz işi yapabileceğinizi düşünüyorum. Cesaretiniz ile girişimcilik ve piyasaya uyum yeteneğiniz başarı şansınızı belirleyecektir. Bu işi kuracağınız şehir ve semt yine yapacağınız işe olan ihtiyaca göre belirlenmelidir. İnşaat piyasası hareketli olan bir şehri seçmeniz sizin için doğru olacaktır. Seçilecek yere göre de sermaye ihtiyacınız değişecektir. İlave olarak İngilizcenizi geliştirmenizi tavsiye ederim.
lutfi aydeniz

Return to der Karrierismus