Board index Alaturka Londra Emlakçı

Milton Keynes civarı nerede yaşanır?

Başımızı sokacak bir yer arayışı

New postby merope » Thu Apr 28, 2011 5:34 am

Merhaba, 1 ay içinde Milton Keynes'e yerleşiyoruz. Eşimin çalışacağı yer tam merkezde. Ben henüz iş bulamadım. Ama büyük ihtimalle Londraya yakın bir yerde iş bulacağım.
Milton Keynes - Londra arasında her ikisine de gidip gelmesi makul oturacak yer tavsiyesine ihtiyacım var. Mesela MK - London arasında 500'e furnished studio bulmak gerçekçi bir beklenti midir?
merope
ROGER WATERS

New postby HSAG1D » Thu Apr 28, 2011 8:02 am

biz bir ara londra'ya tasinmak plani varken hemel hempstead'i dusunmustuk. hic ev bakmadik ama is arkadaslarimiz orayi onermislerdi hep.
HSAG1D
ROBERT PLANT

New postby merope » Wed Jun 15, 2011 3:39 pm

Conniburrow kötü bir yermiş
CMK 'da 750 ye yaşanabilecek 1 bedroomlar varmış.. ama milton keynes'de genel olarak furnished ev bulmak çok zormuş.. şimdilik gözlemlerim bunlar.
merope
ROGER WATERS

New postby foofighter » Wed Jul 27, 2011 1:26 pm

merhaba,
Ben ve esim yaklasik 5 aydir hemel hempstead de yasiyoruz. Işim MK e yakin olan leighton buzzard ilcesinde. bu ismi gecen yerlerin hepsi euston hatti uzerinde bulundugundan gidis gelisim epey rahat oluyor. Hatta bisiklet + tren yapiyorum daha zevkli ve karli oluyor. Evimiz 1+1 kucuk ama esyalari ile birlikte hersey sifir kiraladik. 750 oduyoruz. Esim her gun londra merkeze okula gittiginden hemel dan londraya aylik otobus bileti aliyor zannedersem 160 pound. Hemel demografi ve alisveris acisindan cogu yerden daha iyi diyebilirim ama londra gibi bir hayat beklenmemesi lazim. Aksam 5 ten sonra hayat durur, bir iki tesco, subway ve turk donercisi disinda pek acik yer bulamazsiniz. Ama ulasim acisindan guzel bir konumda
foofighter

New postby merope » Wed Jul 27, 2011 2:21 pm

Biz direk MK merkezde, midsummer alışveriş merkezinin orda bir 1+1 kiraladık. modern bir daire, eşyalı. 750 veriyoruz, şimdilik memnun gibiyiz :)
merope
ROGER WATERS

Return to Emlakçı