Board index Alaturka Londra Emlakçı

Contractor çalışıcaklar için kalacak yer

Başımızı sokacak bir yer arayışı

New postby abbulu » Sat Dec 24, 2011 9:11 am

Burdaki emlakcilar olmayan/zaten kiralanmis evlere ilanlar verip kim ev ariyor onlarin tlf numaralarini almak icin fason ilan veriyorlar internette.
10 ilandan 9 unun hala markette olmamasinin buyuk sebeplerinden biri de bu. fyi.
abbulu
ROGER WATERS

New postby mindbender » Sat Dec 24, 2011 2:28 pm

abbulu'nun soylediklerine ek olarak benim tecrubem internetten bakmak yerine emlakcilara direkt gidip konusup orada sunacaklari resimlere bakmaniz, internetten ev bulmak gercekten zor
mindbender
ROGER WATERS

New postby Sylvan » Wed Jan 25, 2012 4:21 pm

Gerci evini bulmussun, hayirli olsun.
Greenwich guzel bir yer gercekten, yaklasik 5 ay once tasindim, sehre uzak gibi dursa da aslinda cok da degil. National Rail ile London Bridge bazen 1 bazen 2. istasyon (trenine gore) ve 8 dakika suruyor.
Onun disinda DLR ile Bank ise 20-25dk.' lik bir mesafe.
North Greenwich bana pek cazip gelmemisti, ben direkt merkezindeyim, daha bir canli.

Woolwich Arsenal taraflarinda oturan var mi?
Sylvan

New postby temren » Sun Feb 05, 2012 3:17 pm

@Sylvan
9 sene once Thamesmead' de oturmustum. Woolwich' den otobus ile gecerdik. Merkeze ulasimi North Greenwich' ten yapardik. Baska ulasim yollari bilmiyorsan ve isiniz merkezde ise tavsiye etmem.

Bu arada Sylvan, bu forumda ilk yardimi senden almistim ozel mesajla (sonra da ozel mesaj atma yetkim kaldirildi :)). Artik ben de Ankara Anlasmasi ile vize mi aldim. Yardimlarin icin tesekkurler.

Emlakla ilgili ornek olsun diye: Tooting bir oda tuttum. Ayda 550 pound hersey dahil. Evi genc bir ciftle paylasiyorum. Zone 3
temren

Previous

Return to Emlakçı