Board index Alaturka Londra Emlakçı

Kiralık Flat

Başımızı sokacak bir yer arayışı

New postby apple » Wed Jun 06, 2012 3:55 pm

Merhaba arkadaşlar,
4 aydır londrada eşim ben ve kedimiz bir ensuite odada kalıyoruz, fakat artık kendi evimize cıkmak istiyoruz, burada pet ile ev bulmak oldukça zormuş, 15 gündür ev arıyoruz ama geri dönen olmadı. Bildiginiz bir kiralık flat varmı pet'e izin veren. Kedimiz çok uysal varlıgı yoklugu belli değil. Şu anki ev sahibimizden eşyalara zarar vermedigi hakkında referans yazısı bile alabiliriz.
Teşekkurler.
apple

New postby x-treme » Fri Oct 28, 2016 8:39 pm

apple wrote:Merhaba arkadaşlar,
4 aydır londrada eşim ben ve kedimiz bir ensuite odada kalıyoruz, fakat artık kendi evimize cıkmak istiyoruz, burada pet ile ev bulmak oldukça zormuş, 15 gündür ev arıyoruz ama geri dönen olmadı. Bildiginiz bir kiralık flat varmı pet'e izin veren. Kedimiz çok uysal varlıgı yoklugu belli değil. Şu anki ev sahibimizden eşyalara zarar vermedigi hakkında referans yazısı bile alabiliriz.
Teşekkurler.

Merhaba kedimiz demissiniz de biz de getirmeyi istiyoruz ancak cok zor diyorlar sonrasi icin siz ne yaptiniz Ev vb konusunda? Simdiden tesekkurler
x-treme

New postby apple » Sat Apr 08, 2017 2:47 pm

x-treme wrote:
apple wrote:Merhaba arkadaşlar,
Teşekkurler.

Merhaba kedimiz demissiniz de biz de getirmeyi istiyoruz ancak cok zor diyorlar sonrasi icin siz ne yaptiniz Ev vb konusunda? Simdiden tesekkurler

Merhaba, hala bu konuda yardima ihtiyaciniz varmi bilmiyorum fakat biz bir firmayla anlasip kedimizi getirmistik buraya fakat ciddi zorluklar yasadik. Size tavsiyem iyice yerlesmeden kedinizi getirmemeniz konusunda olurdu.
apple

Return to Emlakçı