Board index Alaturka Londra Emlakçı

Cambridge'e taşınacagım nerede yaşamalıyım

Başımızı sokacak bir yer arayışı

New postby merope » Fri Aug 31, 2012 3:57 pm

Cambridge'in neresine taşınayım? işyerim Cherry Hinton a yakın ama orayı begenmedim. Ben şehir merkezindense bisikletle 40 dakikalık küçük bir köyde yaşamak istiyorum aslında sanırım. Sizin bildiginiz tavsiye edebileceğiniz yer var mı?
merope
ROGER WATERS

New postby hcho » Fri Aug 31, 2012 6:34 pm

Sehir derken? Cambridge'in orta boy bir kasaba oldugunu unutmamak lazim. Resmi statusunun sehir olmasi yaniltmasin. Nufusu ekseriyetle ogrenci oldugu icin yasamasi da keyifli olur.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby merope » Fri Aug 31, 2012 6:36 pm

Ben zaten Milton Keynes'den taşınacağım için şehir bana göre. en azından merkezi buradan büyük. Ve haftasonları çok kalabalık oluyor, turistler de cabası.

Gözüme Fulbourn u kestirdim, ama bilenler başka yerler de önerebilirlerse çok sevinirim. Çünkü çok az kiralık ev var. En azından benim baktıgım aralıkta(maks. 900 e çıkmayı planladım)
merope
ROGER WATERS

New postby tuul » Thu Oct 11, 2012 11:42 pm

Londra'dakine benzer sekilde, Cambridge'in bati yakasi daha pahali. Sadece gunubirlik birkac ziyaret yaptigim icin sehri ayrintili bilmiyorum ama 3 sene once Guardian'da soyle bir haber yayimlanmis: http://www.guardian.co.uk/money/2009/ma ... -cambridge
tuul

Return to Emlakçı