Board index Alaturka Londra Emlakçı

Haziran-Temmuz ortası odamı 1.5 aylık kiraya veriyorum

Başımızı sokacak bir yer arayışı

New postby trsummit » Mon May 13, 2013 9:57 am

Edit: 3 aylık tatil olayında degişmeler oldu 1.5 aya düstü.. Ev Haziran bası Temmuz ortası müsaittir.. İlgilenenlere. Tesekkürler..

-------------------
Selamlar arkadaslar,
Haziran ayında bir bucuk aylığına türkiye'ye gideceğim için haziran-temmuz ortası döneminde boş olan odamı kiraya veriyorum.

Odada 4 tane raf, 4 çekmeceli çamaşırlık, Gardrop, çift kişilik yatak, ayna ve hatta büyük white board bulunuyor. Özellikle egitime gelenler için ideal.

Evde internet, televizyon, gibi bir evde olması gereken hersey var..

Evde sizden baska iki türk arkadas daha bulunuyor olacak.. Birisi It Project Manager, digeri ise finans alanında çalışıyor ayrıyetten mba yapıyor. Ev ortamı genelde sakindir.

Evin kendisine ait epeyce geniş bir bahçesi var.. Yazın mangal yapmak, oturmak keyif sürmek için ideal.

Hendon Central ve Brent Cross tube stationların her ikisine de eş mesafede, yaklaşık 8dk yürüyerek, zone 3'de northern line üzerinde yer alıyor. Mahalle olarak çogunlukla jewish'lerin yaşadığı çok nezih bir yer. Nitekim 3 senedir oturuyorum o yüzden.

Evin hemen arkasında Hendon Park bulunuyor.. Spor yapmak için çok ideal.

Evden çıkıp leicester square'a varmak yürüme ve tube dahil toplam 35 dk. Camden'a varmak 20 dk.

Eve 5 dk mesafede (tube'den bile daha yakın) Brent Cross Shopping Center bulunuyor.. Bütün büyük markaların mağazaları, tesco, m&s, waitrose vs. hersey var. Civarda hertürlü türk yiyeceklerini bulabileceğiniz bir Türk marketi de var..

Evin ve odanın fotograflarına buradan bakabilirsiniz.
https://www.dropbox.com/sh/5t0me9us1ujhoja/AJa7ijkPnG#/

Odanın fiyatı 700 GBP aylık hersey dahil.
Oda her ne kadar çift kişilik olsa da evin çok kalabalık olmaması adına tek kişiye verme niyetindeyim. Tercihen kariyer sahibi, ne dedigini bilen, bir evi paylaşmak konusunda deneyimli, londra'ya egitim, seminer, dil okulu gibi sepeblerle gelen arkadasları tercih ederim.

Mail adresim: bikalondon@gmail.com Kendiniz hakkında ve londra'ya gelme amacınızla ilgili kısacık bir bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Hoşcakalın.
trsummit

Return to Emlakçı