Board index Alaturka Londra Hyde Park

Ankara Antlaşması Vizesi Aldıktan Sonra...

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby istanbullondra » Thu Jul 11, 2019 4:33 pm

Merhaba,

Biz kendimiz başvuru yaptık, başvuru tamamlandığında şöyle bir bilgilendirme almıştık.

''If your application is successful, we'll send you:
* an email within 2 working days with the company number and Certificate of Incorporation
* a letter with instructions on how to access the company's Corporation Tax online
* another letter within 15 working days with the company's Unique Taxpayer Reference (UTR)
Keep the company's UTR safe, you'll need it to file Company Tax Returns.''

email geldi, postayı bekliyoruz.
Belki aracı ile yapılan başvuruda süre daha farklı işliyordur.

bull market wrote:şirket kurulumu için başvurunuzu yaptıktan sonra ne zaman şirketinizi açabiliyorsunuz? Birinci başvurumuz reddedildi çünkü yapacağım iş için çok değişik bir sertifika istenmiş. Belki de muhasebeci hatalı bir kod seçti bilemiyorum. Şimdi ikinci başvuru yapıldı farklı bir iş kodu ile 1 haftadır bekliyorum.
istanbullondra

New postby nidir » Thu Jul 11, 2019 5:27 pm

lineofduty wrote:
Jumanji3 wrote:Merhaba arkadaşlar,

Vize çıktıktan sonraki süreçle ilgili yardıma ihtiyacım var.

İngiltere'de Ağustosta şirket kuracağım ama hemen taşınmayacağım. Tamamen taşınmayı Ocak-Şubat gibi düşünüyorum. Bu aradaki süreçte de ev tutmak ve kira ödemek istemiyorum.

* Ev tutmadan, nasıl adres gösterebilirim ya da farklı bir formulü var mıdır?

* Şirket kurulumu için bildiğiniz bir muhasebeci var mıdır?3

Forumda çok bir bilgi bulamadım vize sonrası süreçlerle ilgili olarak, bu konular Facebook'ta mı daha detaylı mevcuttur?

Teşekkürler

Kendi şirketinizi kendiniz kurunuz lütfen.Hemen öptürmeyin kendinizi muhasebeciye 150-200

https://www.1stformations.co.uk/

Adres için çözümleri de var.

Ama bana bir pint bira borçlandiniz :)

hocam selam solo trader için buradan şirket kurmak ile gov.uk'dan kurmak arasındaki fark nedir? belirttiğiniz yer adres sağlayarak postalarımı oradan mı almamızı sağlıyor? doğru mu anlamışım teşekkür ederim cheers!
nidir

New postby lineofduty » Sun Jul 14, 2019 10:54 pm

nidir wrote:
lineofduty wrote:
Jumanji3 wrote:Merhaba arkadaşlar,

Vize çıktıktan sonraki süreçle ilgili yardıma ihtiyacım var.

İngiltere'de Ağustosta şirket kuracağım ama hemen taşınmayacağım. Tamamen taşınmayı Ocak-Şubat gibi düşünüyorum. Bu aradaki süreçte de ev tutmak ve kira ödemek istemiyorum.

* Ev tutmadan, nasıl adres gösterebilirim ya da farklı bir formulü var mıdır?

* Şirket kurulumu için bildiğiniz bir muhasebeci var mıdır?3

Forumda çok bir bilgi bulamadım vize sonrası süreçlerle ilgili olarak, bu konular Facebook'ta mı daha detaylı mevcuttur?

Teşekkürler

Kendi şirketinizi kendiniz kurunuz lütfen.Hemen öptürmeyin kendinizi muhasebeciye 150-200

https://www.1stformations.co.uk/

Adres için çözümleri de var.

Ama bana bir pint bira borçlandiniz :)

hocam selam solo trader için buradan şirket kurmak ile gov.uk'dan kurmak arasındaki fark nedir? belirttiğiniz yer adres sağlayarak postalarımı oradan mı almamızı sağlıyor? doğru mu anlamışım teşekkür ederim cheers!

posta olayı aynen ,doğru anlamışsınız.

ilk sorunuzu sitenin müşteri hizmetlerine e-mail ile sorarsanız en iyi cevabı onlar verirler.
lineofduty

Previous

Return to Hyde Park