Board index Alaturka Londra Hyde Park

Ankara Antlaşması Vizesi Aldıktan Sonra...

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby istanbullondra » Fri Feb 14, 2020 11:26 am

UK hattınızı telefonunuzza takarak doğrulama kodunu alabilirsiniz.
Onun haricinde başka bir şeye gerek yoktu diye hatırlıyorum. Ben de sizin gibi TR'deyken açmıştım çünkü hesabı.
Sadece kartın gönderileceği bir UK adresi gerek. Böyle bir adresiniz vardır umarım.
Biz arkadaşımızın adresini kullanmıştık. O da kart gelince bize fotoğtafını çekip göndermişti,uygulama üzerinden aktifleştirmemiz için.

brave wrote:
istanbullondra wrote:Merhaba,

Starling IBAN veriyor.
Aynı Monzo hesap açar gibi aynı aşamaları takip ederek Starling'i de açabilirsiniz.
Biz TR'den Starling'e para aktardık bu şekilde. Sadece ilgili tüm komisyonların TR bankasındaki hesaptan kesilmesini istedik.

Tesekkurler.
Monzoyu TR numaram ile acmistim.
Starling Tr numarasi kabul etmiyor sanirim,gerci UK numarasi da almistim fakat kullanmıyorum suan TR de oldugum icin.
istanbullondra

New postby istanbullondra » Fri Feb 14, 2020 11:40 am

istanbullondra wrote:UK hattınızı telefonunzza takarak doğrulama kodunu alabilirsiniz.
Onun haricinde başka bir şeye gerek yoktu diye hatırlıyorum. Ben de sizin gibi TR'deyken açmıştım çünkü hesabı.
Sadece kartın gönderileceği bir UK adresi gerek. Böyle bir adresiniz vardır umarım.
Biz arkadaşımızın adresini kullanmıştık. O da kart gelince bize fotoğtafını çekip göndermişti,uygulama üzerinden aktifleştirmemiz için.

brave wrote:
istanbullondra wrote:Merhaba,

Starling IBAN veriyor.
Aynı Monzo hesap açar gibi aynı aşamaları takip ederek Starling'i de açabilirsiniz.
Biz TR'den Starling'e para aktardık bu şekilde. Sadece ilgili tüm komisyonların TR bankasındaki hesaptan kesilmesini istedik.

Tesekkurler.
Monzoyu TR numaram ile acmistim.
Starling Tr numarasi kabul etmiyor sanirim,gerci UK numarasi da almistim fakat kullanmıyorum suan TR de oldugum icin.
istanbullondra

New postby brave » Fri Feb 14, 2020 3:18 pm

istanbullondra wrote:
istanbullondra wrote:UK hattınızı telefonunzza takarak doğrulama kodunu alabilirsiniz.

Tesekkurler
Ben de arkadasimin adresini vererek yapabilirim.

Peki sirket hesabini da Starlingden mi actiniz?
Onu da Tr den halledebilir miyim?
Adres proof istiyor mu?
brave

New postby istanbullondra » Fri Feb 14, 2020 8:13 pm

Evet şirket hesabını da Starling'den açtık.
Hatta Barclays'den randevu alma hesap açma vs derken 2-3 ay kullandık hesabı ödeme almak, gider yapmak vs için.
Şirkete dair birkaç bilgi sormuştu yanılmıyorsam, şirket adı varsa kayıt numarası faaliyet alanı vs gibi basit sorular.
Adres kanıtı istemiyor.

brave wrote:
istanbullondra wrote:

Tesekkurler
Ben de arkadasimin adresini vererek yapabilirim.

Peki sirket hesabini da Starlingden mi actiniz?
Onu da Tr den halledebilir miyim?
Adres proof istiyor mu?
istanbullondra

Previous

Return to Hyde Park