Board index Alaturka Londra Hyde Park

What about Bristol?

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby scc » Sat Jun 17, 2017 11:47 pm

Merhaba arkadaşlar,

Bristol'de fena sayılmayacak bir kontrat buldum ve iki gün içinde zaten tam olarak yerleşik olmadığım Londra'yı terk edip bugün Bristol toprağına ayak bastım. Firma ile görüşenekadar Bristol diye bir şehrin varlığından bile haberdar olduğum söylenemez.

Soruyorum, nasıl bir yerdir? Ne yapmak, ne yapmamak gerek? Tavsiye edilir mi edilmez mi? Uzun vadede nasıldır kısa vadede nasıldır? Türk komünitesi (hem İngiltereye adapte olmuş hem de gurbetçi kafasında yaşayan Türklerden bahsediyorum) ne alemdedir? Bİlen varsa yeşillendirsin :))

Not: Kabul ediyorum acayip adamım önce gidip sonra soruyorum :))
scc

New postby umitk » Fri Mar 29, 2019 1:42 pm

scc wrote:Merhaba arkadaşlar,

Bristol'de fena sayılmayacak bir kontrat buldum ve iki gün içinde zaten tam olarak yerleşik olmadığım Londra'yı terk edip bugün Bristol toprağına ayak bastım. Firma ile görüşenekadar Bristol diye bir şehrin varlığından bile haberdar olduğum söylenemez.

Soruyorum, nasıl bir yerdir? Ne yapmak, ne yapmamak gerek? Tavsiye edilir mi edilmez mi? Uzun vadede nasıldır kısa vadede nasıldır? Türk komünitesi (hem İngiltereye adapte olmuş hem de gurbetçi kafasında yaşayan Türklerden bahsediyorum) ne alemdedir? Bİlen varsa yeşillendirsin :))

Not: Kabul ediyorum acayip adamım önce gidip sonra soruyorum :))

Nasıl beğendiniz mi? Ben birkaç kez bulunmuştum.Londra'nın gürültüsünden uzak öğrenci memleketi.Ben de oraya gelip çalışmak istiyorum yakın zamanda fakat kısmet bakalım.
Selamlar
umitk

Return to Hyde Park