Board index Alaturka Londra Hyde Park

Tekerlekli Sandalyesi Çalınan Biri İçin Yardım Kampanyası

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby mehmetc » Thu Jan 03, 2019 9:57 am

Merhabalar,

Ankara Anlaşması ile İngiltere'ye gelmiş bir aile tekerlekli sandalyesi çalınan kızları için bir kampanya başlattı. Kızlarının kronik bir rahatsızlığı var ve sürekli tedavi altında.

Tekerlekli sandalyesi çalınıyor. NHS yenisini vermek için ücretin bir kısmını aileye fatura ediyor. Aile İngiltere'de Ankara Anlaşması Vizesi ile bulunduğu için devlet ya da charity yardımı alma hakkına sahip değil.

Yardım kampanyası şurda:

https://www.gofundme.com/help-for-stole ... chair-base

Kampanya sayfasındaki Updates kısmı tıklanırsa NHS'nin talebini içeren belge hasta ismi ve referans numarası ile görüntülenebilir.

Dilerseniz kampanyaya katılabilirsiniz.
---
mehmetc

New postby mehmetc » Wed Jan 16, 2019 11:07 am

mehmetc wrote:Merhabalar,

Ankara Anlaşması ile İngiltere'ye gelmiş bir aile tekerlekli sandalyesi çalınan kızları için bir kampanya başlattı. Kızlarının kronik bir rahatsızlığı var ve sürekli tedavi altında.

Tekerlekli sandalyesi çalınıyor. NHS yenisini vermek için ücretin bir kısmını aileye fatura ediyor. Aile İngiltere'de Ankara Anlaşması Vizesi ile bulunduğu için devlet ya da charity yardımı alma hakkına sahip değil.

Yardım kampanyası şurda:

https://www.gofundme.com/help-for-stole ... chair-base

Kampanya sayfasındaki Updates kısmı tıklanırsa NHS'nin talebini içeren belge hasta ismi ve referans numarası ile görüntülenebilir.

Dilerseniz kampanyaya katılabilirsiniz.
---

Bu kampanya başarılı oldu arkadaşlar. Bloğumda ve burda duyurduktan sonra aynı gün içerisinde gereken para toplandı. Toplanan para ile yeni bir tekerlekli sandalye alınacak.

İlgi gösterenler sağolsun.
---
mehmetc

Return to Hyde Park