Board index Alaturka Londra Hyde Park

Resmi Wimbledon basligi

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby hcho » Mon Jun 25, 2007 5:51 pm

Erkut Usta acar diye bekledim ama kendisi orali olmadi. 2007 Wimbledon tenis turnuvasinin resmi basligidir bu.

Yagmur sebebi ile ilk hafta problemli olacakmis diyorlar. Murray amca sakatligi sebebi ile cekilmis.

Dokturun bakalim raketin ustalari...
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby MmarlonN » Mon Jun 25, 2007 10:42 pm

Tenis konusunda cahil ve pek de ilgisiz bir insan olmama rağmen buraya kadar gelmişken atraksiyonu kaçırmamak gerek gibi düşünüyorum. Bizim spor müsabakası manyağı ev arkadaşım (geçenlerde at yarışına bile gitti takım giyip + gece eve kızla geldi, at yarışından hatun kaldıran ilk kez gördüm) ile gidelim diyoruz. Böyle yanında seyrediyormuşsun, parka bahçede, 5 poundmuş güzel ortam oluyormuş : ) Doğrumudur : )
// Hayattır seni sevmek !
MmarlonN
BbrandoO

New postby Flavio Briatore » Mon Jun 25, 2007 11:03 pm

MmarlonN wrote:Tenis konusunda cahil ve pek de ilgisiz bir insan olmama rağmen buraya kadar gelmişken atraksiyonu kaçırmamak gerek gibi düşünüyorum. Bizim spor müsabakası manyağı ev arkadaşım (geçenlerde at yarışına bile gitti takım giyip + gece eve kızla geldi, at yarışından hatun kaldıran ilk kez gördüm) ile gidelim diyoruz. Böyle yanında seyrediyormuşsun, parka bahçede, 5 poundmuş güzel ortam oluyormuş : ) Doğrumudur : )

Olum asıl ortam Hchoların mahallesinde,bir gün takıl peşine,metrodan evine kadar yürü ,bak etrafa ,ortam,hatun gör :)
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby MmarlonN » Mon Jun 25, 2007 11:07 pm

O dediğin her bölgede ayrı ayrı stillerde var, onu yapmak istesek güzide birçok semt var tezgah açılacak, açarız. Beni sarmıyor o stil baba, karın doyurmuyor.

Ben böyle piknik havasında, çayır çimen, bira mira, kelebek arı ortamlarını seviyorum. Yanında da spor aktivitesi varsa ne tadından yenmiyor.
MmarlonN
BbrandoO

New postby hcho » Wed Jun 27, 2007 12:59 pm

Wimbledon bayagi kalabalikti dun. Turnuvanin yapildigi yere ugramadik gerci ama ana caddedeki trafik bir fikir verdi.

Kucuk maclara beles bilet var diye bir bomba haber geldi. Nedir ne degildir bakacagiz.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby davsan » Wed Jun 27, 2007 2:55 pm

ev fiyatlarini da yukseltiyor bu turnuvalar : ( hic hos degil tabi benim gibi ev bakanlar acisindan...
davsan
BAŞKAN

New postby erkut » Wed Jun 27, 2007 4:13 pm

vaaayyyyyyyyyyy. Allah nasip ederse gelecek haftasonuna erkekler finaline gelicez. Federer amcami da simsIkI takip ediyoruz. Bu sene onunla bir fotograf cektirebilirsek, gözümüz acik gitmeyiz.
erkut
ROGER WATERS

New postby erkut » Tue Jul 03, 2007 12:35 pm

Ey Ahali, bu Pazar orada miyiz?
erkut
ROGER WATERS

New postby MmarlonN » Tue Jul 03, 2007 12:41 pm

erkut wrote:Ey Ahali, bu Pazar orada miyiz?

Abi bayanlar finali varken neden erkekler finali : )

Artı, ne zaman, saat kaç, kaça, biletler biletix'demi : ) vs. gibi seri sorular ile seni boğayım.
MmarlonN
BbrandoO

New postby erkut » Tue Jul 03, 2007 12:51 pm

MmarlonN wrote:
erkut wrote:Ey Ahali, bu Pazar orada miyiz?

Abi bayanlar finali varken neden erkekler finali : )

Artı, ne zaman, saat kaç, kaça, biletler biletix'demi : ) vs. gibi seri sorular ile seni boğayım.

Allah´im biktim bu cömezlere anme hizmetinden ya. :D

Erkekler finali. Cünkü Abin erkek tenisini sever. Bayanlarda finale Serena´yla Justine kalsin, seni götürüp iskence cektirecem, ekmek carpsin.

Yagmur nedeniyle aksamalar var, insallah erkekler finali Pazar´a yetisir. Büyük ihtimalle Pazar günü oradayiz. Mallik edip umarim, kortun icine girebilecegimizi ümit ederek bilet, milet sormadin umarim. Senin yerini ben ayirdim kortta, Boris Becker´in kucagina oturtacam seni. Muhahahaha :D (Bakalim bu espriyi kac kisi anlayacak?)
Bis tesislere girip finali centre court´un önüne konan dev ekrandan seyredecez. hcho anlativer bi zahmet. ;)
Tesise girmek iki sene önce 7 paundtu bu sene 8 diye biliyorum. Mac 1 ya da 2 gibi baslar ama, erkenden oraya damlayip, piknik muhabbetine takilip iyi yer kapmak lazim. 2 sene önce 90 derecelik yere oturmaya calismistik hcho hocamla ve pek basarili olamamis, sonradan kral yer kapmistik.
erkut
ROGER WATERS

New postby hcho » Tue Jul 03, 2007 12:57 pm

Ben pazar gunu kumsalda gunesleniyor olacagimdan gelemeyecegim ama Erkut ustadla Wimbledon tecrubesini tavsiye ederim. Kendisi tenis aleminin kompedanidir.

Ayrica ortam da guzel. Bir haftasonu gununu harcamaya deger.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby Flavio Briatore » Tue Jul 03, 2007 1:06 pm

erkut wrote:vaaayyyyyyyyyyy. Allah nasip ederse gelecek haftasonuna erkekler finaline gelicez. Federer amcami da simsIkI takip ediyoruz. Bu sene onunla bir fotograf cektirebilirsek, gözümüz acik gitmeyiz.

Hiç sevmem kendisini,Hewit'i bir aralar takip ederdim.Federer-Nadal maçında Nadal öndeyken yağmurun başlaması ve daha sonra devam edilen maçta Nadal'ın yenilmesiyle nefretim dahada artmıştır,rakatinden bal damlıyor adamın.

Son 1-2 yıldır takip edemiyorum,belkide sebebi Federerdir...

Neyse bizim burda tenis kursları varmış,kaçırdık...Yakında tenise başlıyorum...Londraya taşındığımda guardını al Erkut diyicem,demek isterim,sanırım başka rakip bulmam lazım...
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby erkut » Tue Jul 03, 2007 1:09 pm

Oglum adam gelmis gecmis en cok Grand Slam kazanan adam olacak 1-2 yil icerisinde. Anasini aglatti bütün rekorlarin (Fransa Acik haric) hala raketinden bal damliyor diyorsun. Besmele cek ilkönce Federer lafini agzina almadan.

hcho iyi sattin bizi ha. yaziyorum bunu bir kenara.
erkut
ROGER WATERS

New postby davsan » Tue Jul 03, 2007 1:10 pm

walla ben pazara bosum. sevgilim de yok- gidelim takilalim wimbledon court'larinda : )))
davsan
BAŞKAN

New postby MmarlonN » Tue Jul 03, 2007 1:15 pm

erkut wrote:
Allah´im biktim bu cömezlere anme(***) hizmetinden ya. :D

Erkekler finali. Cünkü Abin erkek tenisini sever. Bayanlarda finale Serena´yla Justine kalsin, seni götürüp iskence cektirecem, ekmek carpsin.

Yagmur nedeniyle aksamalar var, insallah erkekler finali Pazar´a yetisir. Büyük ihtimalle Pazar günü oradayiz. Mallik edip umarim, kortun icine girebilecegimizi ümit ederek bilet, milet sormadin umarim. Senin yerini ben ayirdim kortta, Boris Becker´in kucagina oturtacam seni. Muhahahaha :D (Bakalim bu espriyi kac kisi anlayacak?)
Bis tesislere girip finali centre court´un önüne konan dev ekrandan seyredecez. hcho anlativer bi zahmet. ;)
Tesise girmek iki sene önce 7 paundtu bu sene 8 diye biliyorum. Mac 1 ya da 2 gibi baslar ama, erkenden oraya damlayip, piknik muhabbetine takilip iyi yer kapmak lazim. 2 sene önce 90 derecelik yere oturmaya calismistik hcho hocamla ve pek basarili olamamis, sonradan kral yer kapmistik.

Ehehe, havan batsın ama öyle napalım. Çömeziz yardım etmek boynunun borcu, böyle icab eder : )

Neyse, pazar günü bilet bulma şansım olacaksa ben gelirim. Eğlenceli oluyormuş çayır, çimen, piknik bira...

Hatta yanımda birkaç da Avustralyalı kızlı erkekli kanka ekibi getirebilirim : ) Onlar da istiyordu en son konuştuğumda gelmek.

(***) anme hizmeti değil amme hizmeti olacak efem, çözmez olsak da TDK ile dirsek temasımız vardır.
MmarlonN
BbrandoO

Next

Return to Hyde Park