Board index Alaturka Londra Hyde Park

Turk oldugumuzu belli eden durumlar...

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby green 'n purple » Fri Aug 28, 2009 9:33 pm

ingiltere'deki turk yurttasimiz yeni geldigi ve is aradigi icin bu durumu sonuna kadar kullanmak icin supersonic bir caba sarfediyorsak,2 ingilize yaptirdigimiz isi 1 turke yaptirmak istiyorsak, interview'umuz interview degil de mahalle kahvesinde arkadas bulusmasi gibi geciyorsa ve bahsi gecen her bir ingilize 18.000annum maas verirken bu turke 12.000annum teklif ediyorsak Turk oldugumuz cok belli oluyor. Yazık oluyor ............
green 'n purple

New postby erkut » Mon Aug 31, 2009 1:59 pm

@placebo

bisikletci turistleri döven oglan 18 yasinda, babasi 30 yasinda.. o is nasil oluyo be yav?

Bu da mi Türklere has bi durum? :D
erkut
ROGER WATERS

New postby hcho » Sat Jan 16, 2010 4:52 pm

Gece klubu, bar gibi yerlerde kim ki cins-i latife birazdan dovecekmis gibi bakar Turktur. Agir abilik de bir yara kadar.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby mindbender » Fri Jan 22, 2010 1:10 pm

Hurriyet gazetesinden, linkte video var

http://webtv.hurriyet.com.tr/category.a ... d=13553395

VE TÜRKLER TENİS MAÇINA GİTTİ

Tenis seyircileri böyle zulüm görmedi.!! Büyük bir başarıya imza atarak bu Grand Slam’de ilk kez ikinci tura yükselen tenisçimiz Marsel İlhan’ın, dünya 11.’si Şilili Fernando Gonzalez ile yaptığı maç, Melbourne’ün 3 numaralı kortunda başladı. Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nın 2. turunda Türkiye'yi temsil eden Marsel İlhan'ı destekleyen Türkler, “Sessizliğin” bir kültür haline geldiği tenis maçında kendilerini statta sanıp tenis kortunu birbirine kattı. Polis, şarkılar söyleyip Şili tribününe meşale atan 35 fanatiği korttan çıkardı. Maçı anlatan spiker “Hayatımda çok tenis maçı anlattım ama bu izlediğim gerçekten garip bir şey. Her puanda bağırıyorlar. Marsel sanki final maçında maç puanı kullanıyor. Bütün maç böyle devam edemezler, eğer maç 5 sete giderse ses telleri ne olacak? Eğer ekranınızı yeni açıyorsanız, TV’nizde bir arıza yok, bu ses gerçekten bu kadar yüksek.” dile anlattı. Hiç taşkınlığın yaşanmadığı, tenisin en prestijli 4 turnuvasından birine Türkler böyle damga vurdu.
mindbender
ROGER WATERS

New postby erkut » Fri Jan 22, 2010 3:13 pm

Gördün ki birinin üzerinden kompleks akiyor, bil ki Türktür.

Hic Davis Cup tenis maci seyretmesek, hic Grand Slam seyretmesek inanicaz. Her tenis turnuvasi Wimbledon gibi olmuyor iste. Özellikle de Avustralya'da ki göcmenler ülkelerinden gelen teniscileri seyrederken yillardir cosuyorlar.

Gecen sene Bosnak kökenli bi Kanadali'yla Hirvat bi teniscinin maci vardi Avustralya'da. Adlarini animsayamadim simdi. Kort disinda millet döner bicaklariyla birbirine girmisti.

Kibrisli Baghdatis'in maclari zaten curcunadir yillardir.

Avustralya bu atmosfere alisti artik. Ortaligi velveleye vermeye gerek yok.
erkut
ROGER WATERS

New postby hcho » Fri Jan 22, 2010 3:44 pm

@erkut
trademark post
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby erkut » Fri Jan 22, 2010 4:10 pm

biraksana kardesim pesimi. :)

nick olmasa bile, atan belli diyosun yani. :)

Ulan yazdim da, mindbender üzerine alinacak diye de üzüldüm valla. Lafim medyaya tabii ki. Aman mindbender'cim, canim mindbender'cim, yanlis anlamayasin.
erkut
ROGER WATERS

New postby mindbender » Fri Jan 22, 2010 5:16 pm

haha erkut ben niye alinayim, forum'un tenis moderatoru sen sayilirsin :p ben genel olarak tenis takip etmiyorum da mesale falan ilginc olmus biraz hayret uyandirdi bende, paylasayim dedim :)
mindbender
ROGER WATERS

New postby hcho » Sun Apr 18, 2010 6:47 pm

Bugun hava guzel, Hyde Park'ta yuruyuse ciktik. Kalabaligin icinden tanidik bir ses: Abi burada bir yer varmis, kralicenin anasina kufredebiliyormussun. Lan niye?
hcho
BRUCE DICKINSON

Previous

Return to Hyde Park