Board index Alaturka Londra Hyde Park

Londra da Spor

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby coskan » Fri Aug 10, 2007 8:32 am

Daha gelmedim ama gitmislerden ogreneyim :)

Arkadaslar GYM dir Havuzdur yeterince mevcutmudur Londranın her zone unda ve genelde uyelik fiyatları nasıldır bilgilendirebilecek bir londra uzmanı mevcutmudur aramızda ?
coskan

New postby davsan » Fri Aug 10, 2007 10:04 am

fazlasiyla mevcut. bugune kadar kimsenin "benim otudugum yerde gym yok" dedigini duymadim, kendi yasadigim, calistigim, gezdigim yerlerde de tonla gym var. fiyatlar degisiyor tabi.

eger peak hour'larda kullanmiycam dersen, en luks salonlari bile ayda £40 gibi ucuz bir rakama kapatabilirsin. havuzu, saunasi olmayan, uc bes aletten olusan tonla salon var, oralara ayda £30 civari diyebiliriz, her saati kapsar. luks olsun, her satt de gideyim dersen, £78-80'e kadar yolu var ayda. bunlar zon 1-2-3 bilgileri bu arada...
davsan
BAŞKAN

New postby hcho » Fri Aug 10, 2007 11:27 am

Gym'le sinirli tutma kendini. Bir cok degisik sporu deneme sansin da var Londra'da. Bokstan, krikete kadar pek cok secenek var.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby coskan » Fri Aug 10, 2007 12:10 pm

benim bas amacım sabah yuzeyim aksam gym e gideyim o aradada sosyallesmis olurum alkol harici :)

baska sporlar ise deniyecem de once zaten yaptiklarımı burdakinden daha ucuz fiyatlara yapabilirmiyim derdindeyim . kurek cektiriyorlarsa themes de o da şukela olabilir tabe yanında yatabilirim yemeden

bir de buı baslik altinda inceden baslik dısı soru sorayım

en iyi telefon fiyatı verene sebekesi en iyi calisan makul fiyatli gsm operatorumuz nedir orange vodafone dan daha iyi diyenler var inanmalimiyim ?
coskan

New postby davsan » Fri Aug 10, 2007 12:30 pm

aman lutfen esofmanlarini giyinip, is saati icinde City of London'da kosma da, ne istersen yap. acayip uyuz oluyorum o tiplere. sabah sabah biz kaldirimda yuruyecek yer bulamiyoruz, hanimefendiler, beyefendiler, ortaligi yararak kosmaya calisiyorlar, onca eksoz dumaninin arasinda bir de!
davsan
BAŞKAN

New postby coskan » Fri Aug 10, 2007 2:04 pm

davsan wrote:aman lutfen esofmanlarini giyinip, is saati icinde City of London'da kosma da, ne istersen yap. acayip uyuz oluyorum o tiplere. sabah sabah biz kaldirimda yuruyecek yer bulamiyoruz, hanimefendiler, beyefendiler, ortaligi yararak kosmaya calisiyorlar, onca eksoz dumaninin arasinda bir de!

kosmak ??

ben o eylemin neden yapildigini hala anlamam

tamam cocukken guzeldi arkadaslarının ardından falan

ama simdi hele atlet matlet degilsen nasıl gereksiz bir eylemdir o

yarın bir gun polisten mi kacıcan ki sortunu giyip kosuyorsun

git bisiklete bin aynı sey :)

güreşmenin bile daha mantıklı bir spor aktivitesi oldugunu dusunuyorum kosmantan amacı var hic degilse
coskan

New postby hcho » Sat Aug 11, 2007 9:32 am

Kosarak ise gidip gelen bir suru adam var. Isyerlerinin cogunda dus bulunuyor. Turkiye'de hic denk gelmemistim bu olaya ama burada cok yaygin. Bisikletle ya da kosarak ise geliyorlar, duslarini alip, kiyafet degistirip calismaya basliyorlar. Hem metroya para vermemis oluyorlar, hem spor yapmis oluyorlar. 1 tasla 2 kus.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

Return to Hyde Park