Board index Alaturka Londra Hyde Park

Ramazan Bayraminiz Kutlu Olsun

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby Site Memuru » Thu Oct 11, 2007 7:56 pm

Image
Image
Image
Last edited by Site Memuru on Sun Oct 14, 2007 9:30 pm, edited 1 time in total.
Site Memuru
Site Admin

New postby Flavio Briatore » Fri Oct 12, 2007 10:47 am

Herkese hayırlı Bayramlar...

Not : Erkut başkan yolla çocuğuda şekerini verelim :)
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby hcho » Fri Oct 12, 2007 11:13 am

Bu arada Pakistan ve Banladesliler yarin baslaaycakmis bayrama. Sirkettekilerin bayramini kutlayayim dedim ters ters baktilar.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby erkut » Fri Oct 12, 2007 1:09 pm

hcho wrote:Bu arada Pakistan ve Banladesliler yarin baslaaycakmis bayrama. Sirkettekilerin bayramini kutlayayim dedim ters ters baktilar.

hocam Araplarda da öyle. Bunlar gece ayin gözüküp gözükmedigine falan bakiyorlar. Hava bulutlu oldugu zaman, aylarca bayram falan olmuyor. hahahaha :D

Gurbettte bayram bu iste, sabah kalkip ise geldik yine. Bu vesileyle forum ahalisinin bayramini kutlarim.

Fetto sekerle yirtacaginimi sandin. Harcligini hazirla benim oglanin. Ramazan´i deplasmanda oldugun icin yirttin, Kurban´da sabah 7.30´da kapini calicez.
erkut
ROGER WATERS

New postby davsan » Sun Oct 14, 2007 2:34 am

Turkiye'deyken bayramlardaki seromonilere gicik olurudm: giyin, suslen, misafirlige git, el op, seker ye...
simdi burda kapimiz bile calmayinca o gicik oldugum anlari bile ozledim sanirim....

herkese iyi bayramlar!
davsan
BAŞKAN

New postby diyab » Mon Oct 15, 2007 8:45 am

davsan wrote:Turkiye'deyken bayramlardaki seromonilere gicik olurudm: giyin, suslen, misafirlige git, el op, seker ye...
simdi burda kapimiz bile calmayinca o gicik oldugum anlari bile ozledim sanirim....

herkese iyi bayramlar!

Yahu bizde gicik olduk bu bayram. Cikolata aldik belki biri gelir diye, hepsi bize kaldi. Bayram sayesinde haftasonu berbat oldu :cry: Elimiz telefonda, konus konus baska bisey yok, her sorana burda bayramin nekadar guzel gecirtigini anlat, teselli dinle...

Yau bari kendi aramizda toplu yada topsuz, yada tr'deki gibi karsilikli bayramlasma gelenegi mi icat etsek.
diyab
ROBERT PLANT

New postby hcho » Mon Oct 15, 2007 9:16 am

Hocam sen cukulata var diye bastan yazacaktin ki misafirin eksik olmayacakti :) Saka bir yana toplu organizasyon tek yol gorunuyor. 3 kapi gezecek olsan gitti 1 gun.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

Return to Hyde Park