Board index Alaturka Londra Hyde Park

Londrada Ligtv Maçları nerede seyredilir...

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby slacker » Tue Feb 19, 2008 7:13 pm

şimdi oteki soru sampiyonlar ligi maclarini nerede seyredebiliriz

biliyorsunuz aynı anda 4 mac birden oluyor fenerbahcenin macini nerede bulabilecez bakalım :)

bunun icinde itv nin internetten yayini var belli ucret karsiligi ama ingilizlerin arasında gol sevinci yasamak daha iyi olur gibi 8)
slacker

New postby davsan » Wed Feb 20, 2008 10:36 am

sampyonlar ligi maclari demisken, dun Liverpool'un goller cok guzeldi ya! gecri ben hakem bariz kayirdi Liverpool'u diye gicik oldum, Inter alsin istedim ama...
davsan
BAŞKAN

New postby erkut » Wed Feb 20, 2008 10:44 am

d-smart isini ne yapicaz yarin? Cakma Flavio´nun sopcast´ina mi kaliyoruz yoksa?
erkut
ROGER WATERS

New postby hcho » Wed Feb 27, 2008 7:03 pm

LigTv'nin serveri Fener macinda patladi. Bundan sonra forza sopcast. Su saate kadar etik kaygilarla kurmamistim ama kendi isini yapamayan adama saygim yok benim. Bugun calistirmayacaksin da ne zaman isleteceksin sistemi. Essek sipalari.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby haphazard » Wed Feb 27, 2008 8:32 pm

Fener'e yazık oldu bugün :)
haphazard
ROGER WATERS

New postby MmarlonN » Thu Feb 28, 2008 1:15 am

Sopcast bugün faydalıydı, Fener'e yazık oldu. Hoş iki takımda da bir cacık yoktu ama izledik işte. Sağol Sopcast, sen herşeyi düşünürsün.
// Hayattır seni sevmek !
MmarlonN
BbrandoO

New postby Flavio Briatore » Thu Feb 28, 2008 1:49 am

Olmaz Hcho pc çöker ,spy mıpay girer :)

Bende bildiğim tüm küfürleri ettim,tam golü atmışız,saldırıyoruz,server çöktü,bi kaç kere...

Erkut başkanda ilk kez netten izlicek,ayağı uğursuz geldi :)

Neyse yendik ettik,ben zaten almıyordum,bundan sonrada almam,yaşasın sopcast kardeşliği
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby erkut » Thu Feb 28, 2008 9:46 am

210 papel verip 1 yillik yeni kart aldik Digitürk´ten, kart yatiyor 1 aydir TV´nin önünde. Yeni kart´i tanimiyor uydu alicim. 50 tane telefon geldi dijitürk´ten, teknik ekip, müsteri hizmetleri, finans departmani, anket departmani, cani sIkIlan beni ariyor kart ta uydu alicisi da yatmaya devam ediyor. Benim aliciya apdeyt gerekiyormus. Yerim lan apdeyti, her yeni kart ta 50 pound apdeyt parasi mi verecez?

Uzattigim üyeligi iptal ettireyim diyorum, iptal ettiremezsiniz, diyorlar. Bir Türk sirketiyle uzun süredir alis veris yapmadigimdan, bu ticarette tüketici hakkinin olmadigini unutmustum. Tam Alman mantigiyla konusuyoruz, "iptal talep ediyorum, hizmetinizi alamiyorum". Adam oradan "yandi o is, unutun Erkut Bey" demesin mi? Ölüyordum gülmekten. :D

Evde kart var, sopcast, mopcast kovaliyoruz mac günleri. Dün de fetto sayesinde anasayfadan bakayim dedim, o da patladi. Ikinci yariyi izledik gerci.

Diyecegim su, enteresan bir hizmet sunuyor Digitürk.
erkut
ROGER WATERS

New postby haphazard » Thu Feb 28, 2008 9:51 am

Digitürk Türkiye'de de aynı berbat hizmetini sürdürüyor maalesef.. Başvru için belirli günler olur ya iptal ettirmek içinde belirli günleri oluyor. Ayın 3'üne kadar iptal ettirmeniz gerektiğini söylemezseniz iptal ettirmiyorlar.
haphazard
ROGER WATERS

Previous

Return to Hyde Park