Board index Alaturka Londra Hyde Park

hafta sonu neler yapilir?

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby haphazard » Mon May 19, 2008 3:16 am

yapma davsan baskan.. maç maç nereye kadar, gerçi bu Londra'da da hava bu kadar kapalı iken hangi dış mekan aktivitesini yapıcaksın.

1 ayı geçti geleli, daha herhangi bir çim üzerine adım atmışlığım yok (malum bizde yasak burada korkuyoruz amcanın teki çıkıpta "basmayın gençleeeeeeeer" diyicek diye :P).

Gece hayatı desen n tane yer mekan falan filan var nerede ne vardır nerede nerelere gidilir hiç bir fikrimiz yok. Zaten karanlık ve çıptıs çıptıs bir yere kadar.

E geriye bir tek yerel publar kalıyor. Orayada hep yaşlı başlı amcalar teyzeler takılıyor. Muhabbetin başlangıç tarihi 60lar 70ler oluyor. Haliyle biranın dibi en acilinden görülmeye çalışıyor.

Ah ah şöyle olaydı bir deniz kenarı sıcak sıcak..
haphazard
ROGER WATERS

New postby davsan » Mon May 26, 2008 6:17 pm

mesela bugun... bank holiday sozde.

ne yaptiniz?? bu deli havada, evde oturmak disinda ne yapabilir insan???
davsan
BAŞKAN

New postby haphazard » Tue May 27, 2008 1:37 am

Ben tüm gün hunharca uyumaktan başka hiç birşey yapmadım açıkcası.
haphazard
ROGER WATERS

New postby deep » Tue May 27, 2008 5:55 am

tadını cikar dostum, yakında ararsın sanırım bu hunhar gündüz uykularını :)
deep
ROBERT PLANT

New postby cazkedisi » Sun Apr 04, 2010 7:06 pm

cumartesileri borough market'ta gastronomik deneyler yapilabilir, notting hill'deki antika pazarina ugranabilir. ama tabii her hafta olmaz bunlar. ben spitalfields market'i merak ediyorum, var mi giden?
cazkedisi
ROGER WATERS

New postby cazkedisi » Sun Apr 04, 2010 8:23 pm

bu arada bir de aklima london walks geldi haftasonlari icin. 7 pounda iki saat boyunca degisik guzergahlara yuruyusler yaptiriyolar. hava kotu de olsa iptal olmuyor, dolayisiyla hava kapali da olsa evde oturmaktan iyi olabilir. beatles-abbey road yuruyusunden chelsea publari yuruyusune kadar ilginc temalilari da var, westminster gibi semte gore ayrilanlari da. ben hic gitmedim ama yakin zamanda istiyorum valla. hatta ilgilenen varsa hep beraber bile gidilebilir?
cazkedisi
ROGER WATERS

New postby abbulu » Sun Apr 04, 2010 9:27 pm

Alton Towers a gidilebilir.

Baya gec olacak ama gelmek isteyen varsa;

yarin ( 5nisan pazartesi sabah 8 de yola cikaraktan) gitmeyi planliyorum. Su anda 2 kisiyiz, arabayla gidiyoruz ve roehampton/richmond civari cikis noktamiz.

Ayrica elimde bol miktarda (6 adet) "buy 1 get 1 free" voucher var, kisi basi £19 olacak bu voucharla giris yapinca.

Park 10.00 da acilip 18.00 da kapaniyor, son dakikaya kadar hakkimizi kullanip aksama londona geri donecegiz.
abbulu
ROGER WATERS

New postby abbulu » Sun Apr 04, 2010 10:13 pm

cazkedisi wrote:bu arada bir de aklima london walks geldi haftasonlari icin. 7 pounda iki saat boyunca degisik guzergahlara yuruyusler yaptiriyolar. hava kotu de olsa iptal olmuyor, dolayisiyla hava kapali da olsa evde oturmaktan iyi olabilir. beatles-abbey road yuruyusunden chelsea publari yuruyusune kadar ilginc temalilari da var, westminster gibi semte gore ayrilanlari da. ben hic gitmedim ama yakin zamanda istiyorum valla. hatta ilgilenen varsa hep beraber bile gidilebilir?

Ben "Jack The Ripper" yuruyusune katilmistim. Bir eleman cinayetlerin oldugu yerleri falan gezdirip olaylari felan anlatiyor.

Bence herkes Merlin Annual Pass alsin birsuru yere sinirsiz girebilsin, hepberaber gidelim. Ozellikle theme parklara. :)

London Eye, Madam Tussaud, Aquarium, london dungeons, chessington world of adventures, warwick castle, alton towers, thorpe park, legoland, sealife centers and sanctuaries

merlin pass reklami : http://www.merlinannualpass.co.uk/
abbulu
ROGER WATERS

New postby cazkedisi » Mon Apr 05, 2010 9:13 am

bana da tesco club card'dan kupon cikti.
cazkedisi
ROGER WATERS

New postby Canarijaune » Tue Apr 06, 2010 8:48 am

Tatillerde İstanbul cennetine gelinir ve sınırsız aktivite eğlence yemek keyfi yapılır :)

Ya da ver elini ege akdeniz :) İngiltere bu açılardan sınıfta kalıyor :)
Canarijaune

Previous

Return to Hyde Park