Board index Alaturka Londra Hyde Park

Deprem ?

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby Flavio Briatore » Wed Feb 27, 2008 1:19 am

Az önce sallandık ,dedim İstanbuldan kalma birşey,korku derken Uygar hissettinmi diyince anladım gerçekten deprem olmuş.

Hani İngilterede deprem olmazdı ?

Feci hisssettim vallahi...

----
2008-02-27 00:56:45.6 53.38 N 0.21 W 26 mb 4.9 ENGLAND, UNITED KINGDOM 2008-02-27 01:18
http://www.emsc-csem.org/index.php?page ... t&sub=list
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby davsan » Wed Feb 27, 2008 1:10 pm

cok ilginc ya. yani hem burda deprem olmus olmasi, hem de benim hic hissetmemis olmam... neyse, gecmis olsun hepimize.
davsan
BAŞKAN

New postby haphazard » Wed Feb 27, 2008 1:18 pm

Bizim gazeteler 5.3 diye vermişler Londranın 205km güneydinde olmuş.
haphazard
ROGER WATERS

New postby MmarlonN » Wed Feb 27, 2008 1:24 pm

Gece yatmaya hazırlanırken, bir yandan da korku filmi izliyorum. Ayaklarımı uzatmışım, bir de bira açtım. Evdeki ahşaplar birden ötmeye başladı, ne oluyor filan derken devam ediyor. Ha duracak diye bekliyorum. Toplam 10 - 15 saniye sürdü ama nasıl uzun gibi geliyor. Sanırım ortalarında "ulan durmayacak mal mal lambaya bakmayı kesip dışarı mı fırlasam acaba?" diye düşünmeye nihayet başladım. Demek gerçek deprem olsa ben gittim. Sonlara doğru "üst katta kalan kızın odası lönk diye salona düşerse olay ciddidir, o zaman kaçarım" diye düşünmeye başlamıştım ki durdu.

Hemen yaktım bir sigara. BBC'Yi SKY'ı açtım haber filan yok. Ne kadar bira içtiğime bakıyorum, hayal mi gördüm diye o da imkansız gibi. Ama hala emin değilim. Tam o sırada iki ev arkadaşı geldi, dışarıdan dedim" depremi duydunuz mu?" Gülüyorlar bana" biradandır bira" filan. O kadar heyecan yapmışım ki olayı anlatırken "Allah belamı versin ki" diye başlayıp gerisini devam ediyorum. Hatta arada "Valla lan" filan da dedim : )

Neyse bunlar inanmadı bana ben tam kendimde ciddi sorunlar olduğunu düşünmeye başlayınca SKY verdi haberlerde. Sonra da Fetto'ya dedim.

Deprem kötü birşey.
// Hayattır seni sevmek !
MmarlonN
BbrandoO

New postby firetrappp » Wed Feb 27, 2008 11:22 pm

deprem bize 12 mile uzaklikta market raisen ciavrinda oldu.isin garibi hani biz hanimla turkiyeden aliskiniz.hep apartmanda yasadigimiz icin gonul rahtligiyla yok yok bi sey olmaz deyip yattim vallahi ustunde 6 7 kat olmadigini bilmek cok hos bir duygu,cok cok cati ustumuze gocer oda oldurmez heralde rahatligiyla deprem sonrasi ilk kez rahat uyudum diyebilirim.aliskin oldugumuzdan midir nedir biz cok fazla korkmadik ama ertesi gun is yerinde uykusuz gozler korku dolu gece gecirdigini anlatan arkadaslari gordukten sonra anladim.
allah kimseye yasatmasin
firetrappp

Return to Hyde Park