Board index Alaturka Londra Hyde Park

Steaua Bukres - Galatasaray

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby mephistopheles » Wed Aug 27, 2008 11:28 am

Merhabalar herkese,

Bu aksam bildiginiz gibi 18:45'te Cimbom icin hayati onem arz eden bir mac oynanacak. Maci D-Smart yayinliyor. Ben EC2V'deyim su an City'de ve maci kesinlikle izlemem lazim. Normalde Kibris Turk Dernegi'nde izliyordum ama bir tanidik orda izlemem diye tutturdu. Acaba Central London'da bu maci izleyebilecegimiz restaurant tarzi bir yer var mi? Ftw abi sen nerde izleyeceksin maci? Uygun bir yerde, restauranda izleyeceksen beraber izleyelim.

Saygilarimla,
Mephisto
mephistopheles

New postby haphazard » Wed Aug 27, 2008 2:56 pm

KTD sadece GS macini mi veriyor yoksa GS FB yari yariya mi?

City'i bilmem ama stoke newington yada daltson en olmadi harringay taraflarinda maci seyredebilirsin.

Ben gecen maci daltson'da seyretmistim illahlah ettim sahsen hem gs hem fb macini acmaya calistilar kavga gurultu eksik olmadi, klasik turk portresi..
haphazard
ROGER WATERS

New postby deep » Sat Aug 30, 2008 4:17 pm

cimbom'un milyon yurocukları da fenere gitmis :)) cok hazin bi tablo :) neyse besiktasim'la birlikte fazla açılmadan kenarda oynayacaksınız artık :)
Avoid employing unlucky people - throw half of the pile of CVs in the bin without reading them.
deep
ROBERT PLANT

New postby mephistopheles » Fri Sep 05, 2008 2:19 pm

Turk mahallesinde Fenerbahce Social Club'da izledim maci. GS macini arka taraftaki bir TV'de kesintisiz verdiler. Cok kotu yenildik o baska mesele :(
mephistopheles

Return to Hyde Park