Board index Alaturka Londra Hyde Park

Arsenal-Fenerbahce Sampiyonlar ligi maci

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby baris » Thu Aug 28, 2008 9:19 pm

5 kasimda fenerbahce londraya geliyor.
100 kisi bir sey ayarlayip ekinler yapalim diyorum. surpriz olsun kardeslerimize. ben yanimda 3 turk getiririm. var mi arttiran?
baris
ROGER WATERS

New postby haphazard » Thu Aug 28, 2008 9:46 pm

ahahha baris, 30 ağustos'ta buluşalım dedik çıka çıka 6 kişi çıktık hangi 100 kişi :)
haphazard
ROGER WATERS

New postby baris » Fri Aug 29, 2008 10:27 am

Yok mu "londra carsi" tadinda "kanaryasevenler dernegi"nden bozma bir yer?
maraslilar mahallesinden yardim alsak? (orda fenerliler dovmesin bizi bi de)
ben bu isi kovaliycam, 20 turk bulurum gibi geliyor.
Biraz yardimci olun ama, 100 kisi olsun da sesimiz ciksin.
canli yayinda star`a tribun sesi kistirtmayan baris ne olsun :D
baris
ROGER WATERS

New postby hcho » Fri Aug 29, 2008 10:33 am

Baris isin zor, zira bilet alamayacaksin buradan. Biletler klube gider, Istanbul'dan satilir. 100 kisiye Istanbul'dan bilet ayarlamak bayagi buyuk is, Aziz Yildirim'i sahsen tanimiyorsan nasil olacak bilemiyorum.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby haphazard » Fri Aug 29, 2008 11:10 am

baris,

Daltson'da fenerbahceliler dernegi var oraya bir ugra istersen neymis ne degilmis bir fikrin olabilir.
haphazard
ROGER WATERS

New postby deep » Sat Aug 30, 2008 4:15 pm

eheh benım de hatırlayamadıgım 1-2 mısra var arkadaslar yardımcı olur kesin :))

baris gidelim tabi maca. katılım sayısı bence sorun degil 3 olur 100 olur farketmez benım icin.
Avoid employing unlucky people - throw half of the pile of CVs in the bin without reading them.
deep
ROBERT PLANT

New postby baris » Sun Aug 31, 2008 5:26 pm

Omrum boyunca fener tribunune oturmadim, oturmam da. Arsenal tarafinda oturucaz ki desteklemedigimiz takim belli olsun.
Bilet almak kolay olur. Hepimiz arsenalliyiz zaten :)
baris
ROGER WATERS

New postby haphazard » Sun Aug 31, 2008 9:32 pm

Aziz Yıldırım'a olan sempatim(?) ve Arsenal stadyumunun 300 metre ötesinde oturmamdan mütevellit ben Arsenal'i desteklemekteyim.
haphazard
ROGER WATERS

New postby mephistopheles » Fri Sep 05, 2008 2:22 pm

Ben maca gidiyorum kesin. Arsenal tarafina. Uzerimde de GS formasi olacak. Isteyen arkadaslarla organizasyon duzenleriz. Tribun Dergi'den de gelecek arkadaslar olacak bildigim kadariyla. Bilet bulmak sorun olmaz da yan yana bilet bulmak sorun olur.
mephistopheles

New postby haphazard » Fri Sep 05, 2008 2:58 pm

Nereden aliniyor bu biletler kaca patliyor ne zaman almak lazim bi bilgi var mi ?
haphazard
ROGER WATERS

New postby mephistopheles » Fri Sep 05, 2008 3:11 pm

Yerine gore degisir.

Deplasman tribununde Fenerbahceliler ile oturmak istiyorsan Fenerbahce klubune basvurman gerekir. www.fenerbahce.org'dan klup telini bulup telefon acip veya faks cekip. "Biz Londra'dayiz bla bla" diye talepte bulunabilirsin. Ama onalrda taraftar karti uygulamasi vardir ve Istanbul-Londra ucuslari cok yogun oldugu icin biletlerin cogu Istanbul'dakilere gidecektir.

2. alternatif tanidik vasitasiyla bielt bulmak. 3. alternatif de Turk mahallesindeki fenerbahce Social Club.

Arsenal tarafi icin www.arsenal.com'da Tickets bolumunde ayrintilar mevcut. Ben Arsenal'de red member oldum. Red member olmak basit 30 pound veriyorsunuz fix ucret ve olay bitiyor. red memberler icin her macta en az 1500 civari bir bilet ayriliyor ve red memberlar icin her maca ozel bilet cikis tarihi var. Fener maci biletleri Eylulun sonunda dogru red memberlara satisa sunulur ve o gun sabah internetten alinabilir. Bilet fiyati 40 pound civari olur. Kazik atmazlar hayatta. Diger bieltleri zaten Arsenalin eason card holderlari falan alir. Biletlere muthis talep olmaz ama yine de general sale'e de kalmaz bence bu macin biletleri.

Son care de karaborsa. Mac gunu stad onunde iyi bir pazarlik kabiliyeti ve kendine guvenle cok rahat bilet bulunur maksimum 50 pounda.
mephistopheles

New postby baris » Fri Sep 05, 2008 3:34 pm

yaklasik 20 gun once satiliga cikar red biletleri. ben fener tribunune en yakin yerden almaya calisicam bileti. besiktas formasiyla gorursunuz zaten hemen.
ben her ihtimale karsi bir pankart yaptiriyim "carsi arsenale basarilar diler" diye :D
baris
ROGER WATERS

New postby Flavio Briatore » Fri Sep 05, 2008 4:15 pm

Boğaz Kesme egzersizlerinde başarılar :)
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby mephistopheles » Fri Sep 05, 2008 5:54 pm

Yalniz bu Arsenalliler Galatasaraylilari da pek sevmiyor aslinda. Ben yine formayla bunalrin Juventus macina gitmistim Agustos'ta ufak alf atislar falan olmustu. Stada girerken sorun yaratma ihtimali var GS formasinin. O zamanda montun icine saklayip Arsenal 3. golu attiginda gosteririz formalari :D

Bir de acaba diyorum 10-15 kisi toplanip Fenerbahce kafilesini Heathrow'da karsilamaya mi gitsek "Welcome to Hell" tarzi pankartlarla, yuhalamalarla vs. Turk medyasina saglam malzeme cikar. Goruntuleri de kameraya cekip yollariz Show Haber'e falan :D
mephistopheles

New postby baris » Fri Sep 05, 2008 6:34 pm

Bu heathrow fikri kafama yatti. Irtibati koparmayalim :D
baris
ROGER WATERS

Next

Return to Hyde Park