Board index Alaturka Londra Hyde Park

Arsenal-Fenerbahce Sampiyonlar ligi maci

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby davsan » Fri Sep 05, 2008 10:51 pm

ben de gelirim walla heathrow'a! :)
davsan
BAŞKAN

New postby mephistopheles » Thu Sep 18, 2008 3:24 pm

Valla bedavadan reklam yapmis oluruz. Mesaleleri de Flavio baskan temin etsin lutfen :D
mephistopheles

New postby Flavio Briatore » Fri Sep 19, 2008 2:05 pm

mephican emanetler hazır...

Image
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby mephistopheles » Fri Sep 19, 2008 8:28 pm

Ftw abi valla inanir misin gecen sene Oftas macindan sonra 20 tane bisikletci arkadasi ayarladim. Sampiyonluk turuna cikmak icin. Mactan 1 gun once de Londra da mesale bulmak icin etmedigim telefon, gitmedigim store kalmadi ama bulamadim. Turkiye'den mi getirdin bunlari? Burda Guy Fawkes zamanlarinda mesale bulmak kolay ama onun disinda cok zormus. Guvenlik nedeniyle satmiyorlar herhalde.

Bu mesale isine her zaman varim ben. 10. hafta Kadikoy'de yillar suren ugursuzlugumuzu yenersek yapalim bu isi derim. Bu rigshawcilarla beraber yakariz Piccadilly'i!
mephistopheles

New postby Flavio Briatore » Fri Sep 19, 2008 8:41 pm

Yok be bunlar S.Bükreş maçından önce bizim arkadaşların aldığı emanetler.Stad ve Stad çevresinden başka meşaleye ayarım ben yanlız...

Bizim İstanbul tayfası feci meşale deposuydu,en son 2 yıl önce buraya gelmeden önce Ankaragücü maçı seyircisizdi,o maça takımı karşılamıştık Samiyene gelirken.Metrodan Samiyene kadar çift taraflı yolun etrafında herkeste meşale vardı,acaip güzel bir manzaraydı be...

Yüz yüze geldiğimizde bir gün ben sana anlatırım mevzuları,nerelerden nerelere dedirtecek cinsten...
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby mephistopheles » Thu Oct 02, 2008 11:34 am

Yarin sabah 9:30'da aliyorum biletimi bir Arsenal Red Member olarak. Maksimum 1 tane alabiliyorum o yuzden yalniz izlemek sikici olabilir ama en azindan elimde bir bilet bulunsun eger FB tribununden bielt bulursam face value veriririm birine benim karti. Tahminim 40 pound olur maksimum. Deplasman tribunune yakin bir yerden almak lazim, GS formamiz gorunsun!

Gerci Aplaslan Dikmen'in evfati icin acimizi paylasan FBlilere az biraz sempati olusmadi degil...
mephistopheles

New postby hcho » Fri Oct 03, 2008 9:04 am

Vallah ben senin yerinde olsam Arsenal tribununden cikmazdim. Fener yakin tarihinin en kotu topunu oynuyor, Arsenal yakaladi mi afftemiyor. Tarihi bir skor cikabilir o mactan, Fener tribununde olmanin manasi yok :)
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby mephistopheles » Fri Oct 03, 2008 12:09 pm

Arsenal taragfindan Fenerbahcelilere yakin olan tribunde aldim. Uzerimde GS formasi olacak. Bilet fiyati 47 pound. Baya da bilet var su an halihazirda ama malesef 1 taneden fazla alamiyor red memberlar. Red member tanidiginiz varsa ona bilet aldirabilirsiniz.

Bu macta skor ne olursa olsun en eglenceli yer deplasman tribunu olacak. Oraya yakin olmak lazim.
mephistopheles

New postby davsan » Sun Oct 05, 2008 1:20 am

47 pound mu??????????? cok ucuzmus!! ben o fiyata Fulham-Arsenal maci bleti aldim eylulde! hem de arkalardan bi yerden! bak cok sinir oldum simdi...

gecen sene de fulham evereton macina 35 vermistik.
davsan
BAŞKAN

New postby davsan » Tue Oct 21, 2008 10:30 pm

bu gecekim mactan sonra daha da heyecanli olacak bu gelecek mac :)
davsan
BAŞKAN

Previous

Return to Hyde Park