Board index Alaturka Londra Hyde Park

Londrada Yesil Saha Aktiviteleri

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby haphazard » Tue Sep 23, 2008 10:34 am

Uyugun baslik bulamadim acayim dedim.

Sirketten bir arkadas mail atti;

Cumartesi gunu saat 17:30 da Arsenal v Hull City macina bir bileti varmis, gunahida £45 imis. Ilgilenenler olursa baglantiyi kurariz (Hayir, komisyon almiyorum.)
haphazard
ROGER WATERS

New postby mephistopheles » Thu Oct 16, 2008 3:59 pm

26 Ekim'de West Ham-Arsenal derbisi var. Hala bilet bulmak mumkun. 40 pounda kale arkasi var. Hemen uye olmak gerekiyor. Websitesi
http://www.whufcboxoffice.com
mephistopheles

New postby hcho » Thu Oct 16, 2008 4:25 pm

Aman sakin ha! West Ham tribunune girmeye falan calismayin, direk cizerler kestaneyi. Feci irkcidirlar, yabanci oldugunuzu anladiklari an gecmis olsun.

Bir de kale arkasi diyor, canina mi susadin Mefisto?
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby erkut » Thu Oct 16, 2008 4:55 pm

kestaneyi cizmeden cok yararlar orda, cok iyi kamufle olmak lazim...
erkut
ROGER WATERS

New postby baris » Fri Oct 17, 2008 10:30 am

Tottenham bizim mahallenin takimi. Destek verelim diyorum ama onlarda da boyle irkcilik vs var midir?
Kestane felan dediniz. Aman diyim..
baris
ROGER WATERS

New postby abbulu » Fri Oct 17, 2008 2:53 pm

@baris

korkmussun gibi sanki?? :)
abbulu
ROGER WATERS

New postby hcho » Tue Oct 21, 2008 8:33 am

@baris
Tottenham tribununde yoktur oyle hadiseler. Lakin acilarin takimidir Tottenham, kanser eder adami. 2 kere dusun derim.
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby mephistopheles » Thu Oct 30, 2008 6:26 pm

West Ham macina bilet almadim uyduruk mac olur diye. Ayni paraya Tottenham-Liverpool macina bilet buldum Tottenham'in websitesinden Pazartesi gunu. Bomba bir mac olacak. Su ana kadar basima kotu birsey gelmedi cok sukur. Yalniz Erkut abinin hikayelerini de ibretle dinledim. Sonucta bu mac alakasiz bir mac. Liverpool ikinci takimim onlari destekleyecegim. Liverpool formami koyu bir torbayla saklayip maca gitmeyi dusunuyorum. Diger alternatif Galatasaray formasiyla gitmek. Olmasi gunluk kiyafetlerimizle gidecegiz:)

West Ham taraftariyla ilgili Green Street Hooligans filmini izlemistim. Tamam felaket herifler ama dururp duruken de sirf yabanciyim diye bana saldirmazlar diye dusunuyorum/umuyorum.

Bu arada Londra'daki ilk senemde bu mac biletleri icin herkes "Imkansiz hayatta bulamazsin cok pahali 150 pounddan baslar fiyatlar" falan diyordu. Simdi websitelerine girince takimalrin bilet bulmanin oyle o kadar da zor olmadigini goruyorum. Tottenham, West Ham, Fulham cocuk oyuncagi. Arsenal icin red member olmak laizm. Chelsea maclarina da normal maclar icin bilet mevcut.

Bundan sonra listede Milwall, QPR, Luton ve Fulham maclari olacak. En azindan gormus olalim o stadlari da...

Sonra ver elini Celtic-Rangers derbisi:) Ve illa ki Ruyalar Tiyatrosu!

Ilgilenen arkadaslarla irtibata gecelim. Ingiltere'ye gelmisiz belli basli stadlari gormemiz lazim bence!
mephistopheles

New postby hcho » Fri Nov 07, 2008 10:29 am

Karl Marx 1849da Londra'ya gelip sokaklarinda fink atmaya basladiginda kafasinda en alt sinif olarak proleterya vardi. West Ham taraftari ile tanisinca lumpen proleteryayi yaratti. Tabi o zamanlar futbol yok West Ham'liler kriket maclarinda tribun yapiyor...Capulcudur West Ham tarftari, oyle Green Street Hooligans'ta neredeyse sempatikler, aldanmayin, zokayi yutmayin. Yasadiklari bolgenin nufusunu %75i Guney Asya, Karayip ve Afrika kokenli iken o stadin silme beyaz olmasi kafanizda "kurtarilmis bolge" neonlarini yakmiyorsa, gidin, Darwin'i bir kere daha hakli cikarin.
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby mephistopheles » Fri Dec 05, 2008 4:14 pm

10 Subat 2009'da Brezilya-Italya maci oynanacak Emirates Stadyumu'nda. Biletler Arsenal'in websitesinde satisa cikti. Bielt almak icin uyelik ihtiyaci yok. Bilet fiyatlari degisiyor ama 35 pounda saha kenarinda biraz koseden veya kale arkasindan cok gzuel biletler almak mumkun. Ilgilenenler bir goz atabilir. Bence guzel bir firsat. Hazirlik maci da olsa saglam mac olur.
mephistopheles

New postby hcho » Wed May 27, 2009 10:21 am

Aksam Sampiyonlar Ligi finali var. Londra'da Katalanlar'in takildigi bir bar bilen var mi? Mancheter United tayfasi cekilmez simdi.
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby green 'n purple » Sat May 30, 2009 5:10 pm

bu başlık çok iyi oldu:) 5 haziranda londradayım. lig başlasın her hafta bir maçta bulurum kendimi. istanbulda bile premier league dedin mi hazır ola durudum. izlerken 90% eğlenmek garantilidir benim için en azından. Tottenham tutuyorum ama:(( en son carling cup almalarından başka pek başarılarını hatıramıyorum dersem yalan olmaz. daha önce 2008 eylül'de tottenham V aston villa maçına gitmiştim, white hart lane'de. turist iken tabii. şimdi kapı gibi tier 1'im var :) ama ben o zaman exclusive box'dan izledim :)) hatta hospitality'de gördüm süper bişi, soyunma odaları da cabası. ama futbolcular içerdeyken göstermiyorlar tabi ;) her neyse ben oradayken abimler, efendi efendi maçlarını izleyip güzel güzel 2 gol yemiş sonra da sakin sakin stadı terk etmişlerdi. şimdi bu holigan muhabbetleri gerdi beni. böyle orta halli maçlara yalnız gidilemez mi ki? yada sizden birilerine takılayım ben gelince...
bi ara da iş bulsam hiç fena olmayacak :))
green 'n purple

New postby honest » Sat May 30, 2009 6:07 pm

Konuyu cok ıyı baglamıssın :))))
honest
ROBERT PLANT

New postby vamosbien » Wed Jun 03, 2009 9:17 pm

Gelir gelmez yalniz basima 3 maca gittim,ikisi Westham'da birisi de Chelsea-Everton maciydi..Westham'lilarin meshur barlarina da gittim bira banyosu yapmak disinda pek bir tehlike goremedim,hatta Frank Lampard'a ve Tottenham'a yapilan tezahuratlarla epey eglendigimi soyleyebilirim..
vamosbien
ROBERT PLANT

New postby green 'n purple » Thu Jun 04, 2009 6:38 am

o zaman maçlar başlayınca gidelim mi birlikte ? bira banyosu da olabilir. ben yarın geliyorum :)
green 'n purple

Next

Return to Hyde Park