Board index Alaturka Londra Hyde Park

Londrada Yesil Saha Aktiviteleri

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby vamosbien » Fri Feb 12, 2010 3:37 pm

eger maci soruyorsan,bedava..yasasin uluslararasi sinyalcilik! arjantinli arkadaslarim fazla kombine ayarladilar,hem de en on siradan..hayatimin sahaya en yakin macini seyrettim,kulubeye gelen Riquelme'ye uzanip el ense cekesim geldi bir ara..o kadar yani..
yok tum geziyi soruyorsan goctum..onbir gun patagonya,3 gun buenos aires..hem sili hem arjantin ucuz ulkeler ama tierra del fuego biraz pahalica..
vamosbien
ROBERT PLANT

New postby erdalax » Mon Feb 15, 2010 11:15 am

Ben Turkiye'nin futbolda Avrupa'ya acilan yuzunun Galatasaray oldugunu dusunuyordum. Meger Fenerbahce imis.

TKMaxx Hammersmith.

Image
erdalax

New postby Flavio Briatore » Mon Feb 15, 2010 1:15 pm

Erdal haklısın, satılmayan formalar hep Fener forması :)
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby vamosbien » Tue Mar 02, 2010 1:54 pm

davsan wrote:@ vamosbien

ben fulham uyesiyim :) alayim sana erkenden istersen?

biz de 12 araliktaki Chelsea v Everton macina gidiyoruz (onu da bana baska bi arkadasim aldi).

Davsan baskan selamlar..Fulham'in 18 marttaki UEFA macina gitmeyi planliyorum (Juventus ile)..bilet temin edebilir miyiz Hammersmith veya Putney tarafindan? (30 £)
su an uyelere satista..
vamosbien
ROBERT PLANT

New postby davsan » Wed Mar 03, 2010 11:35 pm

bakiyorum hemen. yarin donerim sana vamos baskan. kac tane istiyorsun?
davsan
BAŞKAN

New postby vamosbien » Thu Mar 04, 2010 8:19 am

1 tanecik:)
olmazsa da sorun degil,8 martta genel satisa cikiyormus..bitmez sanirim biletler..
vamosbien
ROBERT PLANT

New postby Reciprocity » Tue Mar 09, 2010 10:43 pm

futbolda bir dunyaya acilma hikayesi daha. bu sefer cok uzaklardan Japonya'dan
http://www.youtube.com/watch?v=w3TGMjJLOl8
Reciprocity

New postby erkut » Wed Jul 07, 2010 7:54 am

valla wimbledon'daydik turnuvanin 4. günü, 24 Haziran'da.. Allah tarafindan centre court'a 2 tane bilet buldum.. Ölmeden haci olabilmek te varmis kaderde...O günde Kralice Elizabeth 33 yil sonra ilk defa Wimbledon'a tekrar mac izlemeye gelmis, güya tenisi hic sevmezmis.. Biz de 37 yildan beri ilk defa geldik, bu kadar yaygara kopmadi, sirayla Murray ve Nadal'in maclarini seyrettik... Bayanlar maci varken de, ciktik gittik su meshur 11 saatlik maca bakmaya, ucundan biraz görebildik elemanlari...

Boris Becker ile McEnroe'yu gördük, hcho'ya selam söylediler, o niye gelmedi diye sordular...

Onu diyorum, Centre Court'a girdim ya, daha kimseyi tanimam artik, kusura bakmayin... Bu da son postum olsun foruma... Kalin saglicakla...
erkut
ROGER WATERS

New postby hcho » Wed Jul 07, 2010 8:27 am

Abi Boris Becker kim?
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby erkut » Wed Jul 07, 2010 1:01 pm

Hocam cikolata renklilerden hoslanan bir arkadas var Alman kökenli, sen gerci protipin disindasin ama... ;)
erkut
ROGER WATERS

New postby vonamanchester » Fri Aug 06, 2010 12:33 am

sezon geldi geliyor londradaki bilet bulabilen sinyalin son noktasina ulasabilen tum abilerimiz bizleride haberdar ederlerse cok seviniriz tesekkurler.
purple-white
vonamanchester

New postby vamosbien » Tue Oct 26, 2010 3:00 pm

bu yazacaklarim Londra'da yasanmadi gerci ama konuya en uygun topic bu..
daha once de soylemistim bir yerlerde,Ingiltere’ye yerlestigimden beri kafamdaydi bir Celtic-Rangers maci seyredebilmek, nihayet muradima erdim..

Bir gun onceden gittik, Glasgow'un 11 mil disindaki Hamilton kasabasinda bir otelde kaldik..Ertesi sabah planimiz meshur Celtic barlari Bairds ve Bar 67'i gormekti..artik muze gibi diyorlar bu barlar icin,Celtic’in kaleleri yani..cok heves ettik, sabahin korunde kapilarina dayandik ama olmadi,goremedik maalesef..guvenlik nedeniyle polis barlari erken actirmadi..bazen Rangers taraftarlari kamyonlarla gelir,bu caddede cami cerceveyi indirir gidermis..o yuzden camlar artik demirli..bu arada gun boyunca dikkatli olmamiz hususunda o kadar cok uyaran oldu ki, insan birsey gormese bile tedirgin oluyor..soylenenlere gore, derbinin oldugu haftasonlari Glasgow hastanelerinin acil servislerinin isleri diger normal haftasonlarina gore dokuz kat fazla oluyormus..

Image

mac 12.45'te idi..iceri girdik,yerimiz bizim mabete gore Maraton sag kose gibi..stat 60 bin kisilik, %10u Rangers'a ayrilmis..

Image

mac basladiginda atkilarini acarak soyledikleri klasik "you'll never walk alone" tuylerimi urpertti..ama daha sonra derbinin stresinden olsa gerek pek fazla bagirmadilar..statta cok fazla koreografi de yoktu..

Image

ilk yari Rangers ustun gozukmesine ragmen 45+1'de bir korner karambolunde 1-0 one gectiler..ikinci yari Rangers ardarda 3 gol bulup Celtic'i devirdi..gollerden sonra o Rangers seyircisinin sevincini gormeniz lazim, yikildi o tribun resmen..

dogal olarak ikinci yari hep Rangers'i dinledik..ve bol bol arkamizdakilerin yakinmalarini..normalde hic begenmedigim Samaras disinda Celtic'te bir tane bile oyuncu yoktu vasat diyebilecegim..sadece o birseyler yapmaya calisti..kadro epey zayiflamis, McGeady'i de Spartak Moskova'ya kaptirinca geriye birsey kalmamis..
Arabayla gidip geldigimiz icin acaip yorgunluk oldu ama degdi be..
vamosbien
ROBERT PLANT

New postby Flavio Briatore » Tue Oct 26, 2010 4:58 pm

Hocam sende çok uğurluymış ha! Yendirttin Celticsporu helal olsun :)

Ordan Kadıköy'e de gittin sanırım :)
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby hcho » Wed Oct 27, 2010 8:44 am

@vamos
Celt taifesi Bursasporlular'i da bayagi iyi agirlamis. Atki, forma falan vermisler, hatta tribune girenler falan olmus. Senin giremedigin barlarda fink atmis aramizdaki bazi timsahgiller.

Tabi bu muhabbetin ne kadari Bursaspor'un Celtic tipi cizgili forma ile cikma ihtimali yuzunden bilinmez.
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby hcho » Fri Nov 05, 2010 9:53 am

17 Kasim'da Wembley'de Ingiltere-Fransa hazirlik maci var. Biletler £5. Wembley'de de bir mac seyretmedik diyenler kacirmasin.
hcho
BRUCE DICKINSON

PreviousNext

Return to Hyde Park