Board index Alaturka Londra Hyde Park

Karlar düşer,düşer düşer ağlarım...

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby Flavio Briatore » Fri Jan 08, 2010 8:28 pm

Image
Photo: NASA/GSFC, MODIS Rapid Response
http://news.bbc.co.uk/1/hi/in_depth/8447023.stm
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby yatayzeka » Fri Jan 08, 2010 11:43 pm

-22.3 olculmus Altnaharra da (iskocya) bugun...guney kutbuyla neredeyse ayni sicaklik...
http://news.bbc.co.uk/1/hi/scotland/hig ... 447945.stm

climate change gercekmis ulan diye diye ya donucaz ya da selde filan helak olup gidicez gibi dostlar!
yatayzeka

New postby Flavio Briatore » Sat Jan 09, 2010 9:43 am

Demin postası geldi kapıda birşeyler yaptı, sonra mektuba bakayım dedimde posta şeysinin kapağı donmuş, adam açamamış mektup filan bırakmamamış :)

Donduk be.
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby vamosbien » Sat Jan 09, 2010 10:19 pm

hayatimda ilk defa bu kadar sogukta mac seyrettim(Birmingham-Manu),dondu serefsizim bir yerlerim..
ah ah,gel de Aziz babanin maratondaki kaloriferlerini arama..
vamosbien
ROBERT PLANT

New postby hcho » Mon Dec 20, 2010 10:12 am

Bu sefer harbiden agladim, sinirden. M4te iki mal kaza yapmis kar yuzunden, tum otoyolu kapatmislar, ise gelisim 2 bucuk saat surdu.

Haftasonu ucusu olanlarda bayagi aglamis, son kar tanesinin ustunden 24 saat gectikten sonra bile ucus yapamamislar Heathrow'da. Insanlar sefil olmus, hala da bir duzene girmis degil gibi gorunuyor.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby erkut » Mon Dec 20, 2010 12:16 pm

insani kardan nefret ettirdiler vallahi.. Kusucam... Münih'ten gelisimizle basladi, burada devam ediyor.. dostlari da satmis sayildik bu yüzden.. Almanya'ya gidecektik bu Prsmb 1 haftaligina o iptal, Tr'den misafir gelicek 2 gündür Gatwick'e inecek mi, indi mi onunla ugras, havalimani sayfasi rezilmis, kim iniyor, kim inmiyor belli degil..

Ulan yagan kar 25 santim be.. Lütfen ya...
erkut
ROGER WATERS

New postby olamalam » Mon Dec 20, 2010 1:22 pm

Ben de 25 aralik ctesi gunu ucmayi planliyorum. hava durumuna baktim, cuma, ctesi duzgun gorunuyor. parmaklarim caprazda, bekliyorum :P
olamalam

Londra yollari tastan...
olamalam
ROBERT PLANT

New postby hcho » Mon Dec 20, 2010 2:19 pm

Gatwick yine nispeten iyi durmus baskan, trafigin %30unu da olsa ucaklari indirip kaldirmayi basarmislar.

Ama Heathrow cok acayip, hepi topu 4 ucak kalkmis, inen yok. Sorumlu elemani cikardilar televizyona ne var canim Brent Cross'ta alisveris merkezleri de kapandi olur o kadar falan diye konustu. Kani oldum ki, malzeme eksikliginden degil, is bilmezlikten kiviramiyorlar isi.

Sec pistlerden birini, terminallerden ikisini, yig butun malzemeyi oraya, yine yarsini degilse %40ini ucurursun yolcularin. Eldeki malzeme tum havaalanina yetmiyor diye hickimseyi mi ucurmamak cozum?

Bir de rezillikleri afise olmasin diye kameralari sokmamislar terminallere, evlere senlik.
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby erkut » Tue Dec 21, 2010 3:28 pm

valla bizim misafir geldi, anasindan emdigi süt burnundan gelmis...

Allah su dönemde ucakla yolculuk yapacaklara sabir versin.. Almanya'da 3 günlük kar yagisinin yarattigi zarar 3 milyar Euro'ymus.... Avrupa Birligi komisyonu yeni yasa cikarip havaalanlarinin bu tip kötü hava kosullarina karsi essekler gibi calisip hazir olmalarini yasal olarak garanti altina alacakmis... Tabiat ana yasa dinlemez elbette de, 15 santimlik karin Ingiltere'ye yaptigina da millet totosuyla güler yahu...
erkut
ROGER WATERS

New postby hcho » Wed Dec 22, 2010 3:49 pm

Otomatik vitesli arabadan calisir haldeyken inmek, arkadan itmek, sonra yakalayamamak.

Iste yollar bunlarla dolu.
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby zerone » Thu Dec 23, 2010 6:45 pm

Yav su ana kadar karli havada tekerlerine zincir takan gormedim bu memlekette. Icandindan bihaber insanlar heralde. Turkiyeden getirip patentini mi alsak burda. Sonra cik otoyola kapis kapis sat :)
zerone

Previous

Return to Hyde Park