Board index Alaturka Londra Hyde Park

Lycamobile

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby baris » Tue Nov 04, 2008 10:02 am

metroda boy boy reklamlarina dayanamayarak bir cift lycamobile sim karti aldim. biri bana biri hanima. hanim haliyle ilk gun kaybetti sim karti. aman canim dedim, arar yenisini isteriz.
Buradan sonra filmin ikinci karesi geliyor, genelen parmakliklar arkasinda bu cumleyi kuran insani goruruz ama bu sefer boyle olmadi. Buyrun lycamobile musteri temsilcimiz, firmanin vizyonunu yansitan insanla telefon gorusmeme;

+ diit diit
- aousfhosdhgasfngmafaaelp
+(galiba how can i help dedi ya da hintce konusuyor, hemen anlatiyim derdimi). I lost my sim card. May I reclaim another one please?
-sodughafjkghroighfdklahafidnhdklghjrsfsd
+sorry i dont understand. could you say that again SLOWLY?!
-aeflgjadflierojghadfklhjadfklnhafkldgh
+thank you! cat!

tekrar aradim, baskasi cikti. o da ingilizce pek bilmiyor. ama en azindan sunu anladim. yeni bir sim kart alcakmisim, 3 hafta bekledikten sonra eski numarami kullanabilecekmisim. ya da kullanmak icin basvurabilecekmisim. onundeki bir texti okudugu belli, cok ustelemedim zaten ingilizce bilmiyor cok heycanlaniyordu telefonda.

Yarim saat once bir azimle tekrar aradim. Niye aradiysam artik, belli adamlar ingilizce bilmiyor. Son konusmayi buraya yazamiyorum zira bol bol kufur iceriyor. Ama cok saygili cocuklar, dinlediler kufurlerimi gik demeden. Sonra mudurune verdi, o da "yes sir" diye diye dinledi kufurlerimi.
Lycamobile desarj hatti 131.. bayildim valla cok guzel fikir.

Reklamlarindaki fiyatlar cidden "misleading"
10 dakika Turkiyeyi aradim 6 pence yazdi. 40 yazmasi gerekiyordu. Batar bu adamlar boyle giderse.
Neyse ben batana kadar tadini cikarmaya devam ediyim. Hem ucuz hem bedava desarj hatti var.
baris
ROGER WATERS

Return to Hyde Park