Board index Alaturka Londra Hyde Park

Adayi araba ile gezip gormek

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby haphazard » Tue Nov 11, 2008 4:53 pm

Kimine gore can sikici, hatta cekilmez gelebilir. Ama bana araba kullanarak yeni yerlere gitmek, gormek cok zevkli geliyor. Ayni hissiyata sahip, dikiz aynasinda CD'si asili, depo kapagi uzerinde isiyen cocuklu arkadaslarin adada ki tecrubelerinden yararlanalim diyorum.
haphazard
ROGER WATERS

New postby abbulu » Tue Nov 11, 2008 7:55 pm

Eden Project (guney batı da)
Land's End (guney batı uc noktası) [Eden project ten 1 saat kadar suruyormus once eden project sonra da buraya gidilebilir hafta sonu gezintisi olaraktan.]

Bristol da haritada guzel yerde duruyor, oraya da gidilebilir :) ordan da swansea ye .

guney dogu da Dover denilen yer hoş biyer gibime geldi benim gezmek icin.
abbulu
ROGER WATERS

New postby hcho » Thu Nov 13, 2008 9:14 am

Trenle 1-1.5 saatin altinda suren yerlere araba ile gitmeye calisma bos yere. Haftasonu trafigiydi, parkti derken burnundan gelir.

Abbulu'nun guneybati onerisine katiliyorum. Devonshire bolgesini cok begeniyorum ben. Araba ile 4 saatten basliyor. Grupla haftasonu gitmek icin ideal.

Bu aralar mevsimi de degil, onu da belirtmek lazim. Bahari bekle, gunler daha uzun ve aydinlik olur.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby haphazard » Thu Nov 13, 2008 10:04 am

Haftasonlari olusan trafik sikintisini duymustum. Aslinda planim xmas tatili icin. Muhtemelen heryer bos olucaktir, herkes evinde aile saadeti yapicaktir diye dusunuyorum. Olurda Turkiyeye gidemezsem en azindan gezip gorulecek yerler olsun, kasvetli kis havasinda.
haphazard
ROGER WATERS

Return to Hyde Park