Board index Alaturka Londra Hyde Park

Pazartesi :(

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby davsan » Mon Dec 11, 2006 4:58 pm

ya hakkaten psikolojik mi, yoska bu pazartesiler daha bi uzun daha bi sIkIci mi geciyor?!

acaba adinin pazar gununun bittigni vurguluyor olmasi midir bu kasvetin sebebi? hani ne bileyim, adini cumaoncesi yapsak daha cekilir olur mu mesela? (cuma4oncesi de olabilir)

ay yoksa gunun bi sucu yok da bu gri, bogucu Londra midir sebeb-i halim?..
davsan
BAŞKAN

New postby böyyük davşan » Mon Dec 18, 2006 9:08 pm

pazartesi sendromuna katılıyorum :(
sonrası kolay geliyor :lol:
bu bulaşığa başlayana kadar zormuş gibi birşey miş.....

ama ne yapalım bir yılda 52 hafta var ve 52 pazartesi
diğer günleri düşünerek mutlu olmalıyız..
polyanna mı dedin :P
böyyük davşan

New postby böyyük davşan » Mon Dec 18, 2006 9:14 pm

tabii foruma törkiyeden katılıyorum .

burası gri diil..... :oops:
böyyük davşan

New postby hcho » Mon Jun 11, 2007 8:43 am

Bugun kalkip ise gelmek cok zor geldi be...Havanin kapali olmasindan mi? Pazaretesi yuzunden mi?
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby davsan » Mon Jun 11, 2007 10:59 am

kesinlikle pazartesi yuzunden! (yani umarim grilik degildir sebep; yoksa hicbir gun gitmek istemeyiz ise bu memlekette...) az dayan, 5-6 saate bitecek bu iskence...
davsan
BAŞKAN

New postby davsan » Thu Jul 26, 2007 2:24 pm

bugun oersembe ama ben yine de oldum sIkIntidan yaaaaaaaaaaa! o yuzden adini "pazartesi kilikli persembe" koydum bugunun.

bitse de kurtulsam!
davsan
BAŞKAN

New postby MmarlonN » Mon Aug 06, 2007 11:39 pm

Biraz geç bir cevap olacak ama hergün sıkıcı ona bakarsan. Her ne kadar düzenli bir iş (ofis vs. gibi) günü ayrımı yapamasam da (hergün iş anasını satayım) komik şeyler buluyorum günler için eğlenceli oluyor.

Pazartesi - Bu hafta da iş, stress, bakalım bu hafta başıma ne gelecek eğlencesi

Salı - Salı günü genelde başıma ne kadar büyüklükte birşeyin geleceğini kestirerek güne başlama, onun boyutunu azaltma ve ya da büyültme oyunu. Bununla paralel "çarşamba geliyor, iki pint atarız bea" hayalleri kurma eğlencesi

Çarşamba - Artık başa gelecek iyi kötü netleştiği için "amannnn boşver akşama iki pint atarız, neşemize bakarız" ezgileri. Televizyonlar güzel birşey olur ayrıca hevesi.

Perşembe - "Perşembe harbiden gereksiz bir gün ama idare et yavrum, hem müşteriler de ufaktan haftasonu tribine girdi, az daha sabret" ayrıca, "ulan yarın cuma kesin bir hareket olur, elemanları arayım da ne yapıyoruz öğreneyim" heyecanı

Cuma - "Mübarek gün, hem haftayı bitirdi hem de akşama içicem. Seviyorum seni cuma" ayrıca "Cumartesi erken ayılmam lazım, günü yatakta bitirmeyelim" kaygıısı.

Cumartesi - "Varsa futbol izleme (Bursa'nın maçlarını dinleme) günü, yanında bira. TD'de gerilim varmıi heyecan varmı heyecanı. Sonrasında gece nereye gitsek merağı.

Pazar - Eğer erken kalkarsam park ve bahçeler günü.

Aslında her güne bir kulp bulunca o kadar da kötü değil.
// Hayattır seni sevmek !
MmarlonN
BbrandoO

Return to Hyde Park