Board index Alaturka Londra Hyde Park

Tatile giderken aileye ne yalan soyluyoruz

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby baris » Fri Jan 16, 2009 2:44 pm

Boyle bir dertten hepimiz muzdarip olmusuzdur.
Reklamlarda boy boy tatil yorelerinin resimleri.. Goz gorur, gonul ister. 1 hafta ibizada kopsam, ordan da arnavutluga kayip denize tas atsam durulsam.. Tatil siteleri acilir, yerler ayirtilir.
3 gun sonra telefon calar... "ANNE"
amanin.. anne 15 yasindaki sevgiliden beterdir. Ya sen hic gelmez oldun buralara, yoksa bizi unuttun mu.. tripler tripler..
Bu nevri donmus anneye ne denir de "yillik iznim kalmadi hepsini ispanyada yedim" denmez?
Kimse demeden ben diyim; "param yok" denmez. o zaman basimiza puskullu bela aliriz.
Bayanlar icin daha kotudur bu durum. Bu sefer 15 yasindaki sevgili rolunu baba alir. ama o baba hic bir sey demez. uzulur sadece. adamin saclarinin biraz daha beyazladigini ses tonundan anlarsiniz.
hay ben boyle askin izdirabina...
baris
ROGER WATERS

New postby davsan » Sat Jan 17, 2009 4:38 pm

ayni dertten muzdaribim!! kesinlikle ikna edemiyorum, tatilimde baska bi seyler de yapmak isteyebilecegime! illa eve gidecem. bi de bizim memleket deniz kenari, daha ne istiyorsun muhabbeti oluyor... sessizlik? yalnizlik? diyemiyorum tabi...

bi kere "arkadaslar supriz yapip yer ayirtmis dogum gunum icin" diye bi sey demeyi planliyorum. tutarsa haber ederim :)
davsan
BAŞKAN

New postby hcho » Mon Jan 19, 2009 10:29 am

Sucu hanima yik; cok istiyor basimin etini yiyor falan de. Denise de kendi ailesi icin ayni bahaneyi kullansin boylece skora esitlik gelmis olur.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby baris » Mon Jan 19, 2009 2:36 pm

abi bu aileler birbiriyle gorusmuyor degilki :D
baris
ROGER WATERS

Return to Hyde Park