Board index Alaturka Londra Hyde Park

snowboard alpler vs.

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby deeper » Mon Jan 19, 2009 10:53 pm

snowboard/kayak yapan kimse var mi arkadaslar?

subatta kaymaya gitmeyi dusunuyorum fransada biryer en yakin olur sanirim, daha once giden tur onerebilecek veya dahil olmak isteyen var mi?
deeper

New postby mindbender » Tue Jan 20, 2009 12:50 am

deeper,
turkiye'de kayak yapiyordum ancak burada daha oyle bir imkan olmadi, takimlarimda turkiye de, hayatimin ilerliyen surecinde takimlarimi getirip bende isvicre/fransa civarina gitmek istiyorum, eger gidersen yorum ve tecrubelerini buraya aktarirsan cok sevinirim
mindbender
ROGER WATERS

New postby baris » Tue Jan 20, 2009 10:33 am

deeper: fransanin pistleri cok uzun ve keyflidir. biraz tuzludur ama hakkini verir.
Tabii snowboardda uzun pist onemlimidir bilmiyorum. Bir defa denedim, rezil oldum :D
baris
ROGER WATERS

New postby deeper » Tue Jan 20, 2009 10:13 pm

mindbender: benim de snowboard istanbulda bi kosu gidip alip gelecem kaymadan once.ben de ayni dusuncedeydim gecen sene bos gecti boyle simdi cok pisman oldum gecen sene niye kaymadim diye.

baris: gordugum kadariyla bu fiyatlarla zaten gene kartalkaya falan yapmak en mantikli daha ucuz hakkaten.
deeper

New postby jazzbo » Wed Jan 21, 2009 2:22 pm

Andora degisik bir alternatif olabilir, hanimin akrabalarindan biliyorum, bir alistilar, her sene oraya gidiyorlar artik,italya yada isvicreden kat kat iyi oldugunu soyluyorlardi
jazzbo

Return to Hyde Park