Board index Alaturka Londra Hyde Park

Londra aktivitelerinden bir kuple...

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby dada_ist » Fri Sep 17, 2010 9:22 pm

Ilgilenenler icin bu haftasonu Japon Bayrami, Japan Matsuri var Spitalfields'da 10.00-20.00 arasi. http://japanmatsuri.com/ Ayrica Red Church Street'te E2 benimde izlemeye gidecegim Anti-Design festival var. http://www.antidesignfestival.com/ yine ayrica London Design Week basliyor.

Tasarim dergisine freelance yazdigim icin gunubirlik onumuzdeki hafta ici bu eventleri izleyecegim. Katilmak isteyen olursa haber etsin!
dada_ist

New postby tamtam » Tue Sep 21, 2010 9:52 pm

london design festival'da kacirilmayacak etkinlikler konusunda onerilerini alabilir miyiz? :)
tamtam

New postby dada_ist » Wed Sep 22, 2010 10:44 pm

Epey var sahsen bu hafta ici gidip geldigim icin biliyorum. V&A'de sergiler var. Irili ufakli bir cok galeride aktivite var. Anti design festival cok basarili cumartesi ve sali ziyaret ettim bu cuma aksami yine gidicem. Yarin %100Design Earls Court'ta aciliyor Designersblock Oxo Tower civarinda emerging designerlar icin, Design Museumda da eventler var. Tavsiyem herhangi bir venuede Design Week logosunu gordugunuz noktada bir guide edinin ve merkezlere gore dagilmis enstelasyonlar ve sergileri gezin derim.

Bence en ilginci trafalgar sq. deki Outrace isi. Gece karanliginda gidin gorun. Audi fabrikasindan getirilmis araba yapan robotlar LED lambalarla havada harf ciziyorlar internetten mesaj gonderebiliyorsunuz. Muthis bir is robotics ve bendeniz gibi sci-fi meraklisiysaniz :-)
dada_ist

New postby skywalker » Thu Sep 30, 2010 12:55 pm

Ben de onu yine bir başka anlaşılamayan modern sanat işi sanmıştım :)
skywalker

Return to Hyde Park