Board index Alaturka Londra Hyde Park

Yilbasi gecesi ne yapiyoruz?

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby munu » Thu Dec 30, 2010 10:09 am

Selamlar arkadaslar, biraz gec ama yarin aksam icin plansiz kaldim. Katilabilecegim birileri olabilir mi diye sorayim dedim :)
munu
ROBERT PLANT

New postby munu » Fri Dec 31, 2010 5:52 pm

Cevaplar icin tesekkurler, iyi ki varsiniz :)))
Mutlu yillar herkese
munu
ROBERT PLANT

New postby silvertr » Fri Dec 31, 2010 8:04 pm

vala munu orda olsaydım bi organizasyon ayarlardım..

Mutlu yıllar :)
silvertr
ROBERT PLANT

New postby olamalam » Sat Jan 01, 2011 11:36 pm

Yaklasik bir 10 senedir falan (31 aralik gecesinin 1 ocak gecesinden aslinda hicbir farkinin olmadigini farkettikten sonra) yilbasini kutlamiyorum :) 31 araliklarda ozellikle evden cikmamaya calisiyorum cunku heryer cok kalabalik ve pahali oluyor.

Yeri gelmisken sorayim, insanlarin yeni yilin eskisinden daha iyi gecmesini dilemelerini az cok mantikli buluyorum. Fakat 31 aralik gecesi saat 00:00 olunca insanlar neden bu kadar seviniyor, zipliyor falan gercekten anlamiyorum. Mesela neden her ayin son gunu veya her mevsimin son gunu bu sekilde sevinilmiyor da senenin son gununde insanlar acayip seviniyorlar? Ozellikle, gunduz vakti (diyelim ki saat 13:00 siralari) hazirlanan eglence programlarinda yapilan o geri sayim muhabbetinin gece olunca insanlara izlettirilerek suni mutluluklar yaratilmasi bana cok garip geliyor. Inception filmi aklima geldi simdi, sanki birileri bilincaltimiza o gece sevindirik olmamizi enjekte etmis.

Hepinizin yeni yilini kutlar, 2011'in tum alaturka'lara saglik, mutluluk ve basari getirmesini dilerim.

Ps. 14 subat hakkindaki sorularimi da onumuzdeki ay sorarim :P
olamalam

Londra yollari tastan...
olamalam
ROBERT PLANT

Return to Hyde Park