Board index Alaturka Londra Hyde Park

latin dance club

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby egrilmez » Fri May 18, 2007 3:26 pm

bilen var midir guzel bir latin dance club londonumuzda ?
egrilmez

New postby hcho » Fri May 18, 2007 3:47 pm

Ben pek danstan anlamam, ama bir keresinde calanlarin ve musterilerin Latin oldugu bir yere gitmistik, bayagi egleniyor gorunuyorlardi. Yerin adini simdi hatirlayamayiorum, ama birlikte gittigimiz arkadaslara sorup ogreneyim.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby hcho » Fri May 18, 2007 11:45 pm

Leicester Square'e yakin Palladium diye bir yer. Iyidir herhalde, ne bileyim.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby MITOKONDRI » Mon May 21, 2007 9:15 am

Havana Club her yerde.. unlu baya.. samba muhabbeti yapiliyor..
MITOKONDRI
LIFE STYLE GURU

New postby Latin_Beats » Fri Mar 14, 2008 2:55 pm

Leicester Square yada Piccadily nin orada SALSA! diye sağlam bir mekan var. Nickimden de anlaşılacağı gibi biraz bilirim bu olayları yerleri :) Geç bir cevap oldu ama siteyi yeni tanıma fırsatım oldu :)
Latin_Beats

New postby davsan » Sat Mar 15, 2008 7:04 pm

@Latin_Beats

bu SALSA'da haftanin hergunu ayni program mi var? yoksa gitmemizi tavsiye edecegin ozel gunler var mi?
davsan
BAŞKAN

New postby Latin_Beats » Mon Mar 17, 2008 9:47 am

SALSA! denilen barda hergün Latin Dansları ve Kültürü ile ilgili bir aktivite oluyordu. Bazı akşamlar Salsa, Merengue, Bachata ağırlıklı çalıyorlardı, Bir kaç akşamda Regge,Samba(yerel), ve başka yerel latin muzik türleri çalıyorlardı. Ama ben gitmeyeli 2 yıl oluyor, en son Aralık 2006 idi. hala program bu şekilde mi kesin birşey söyliyemem. Ama çok büyük hoş bir mekan, giriş çıkış çok rahat, biraz bilet kuyruğu oluyordu okadar, aynı zamanda restoran, gerçi yemek yeme fırsatım olmamıştı herhangibir yorumda bulunamıyacağım o konu hakkında. Dans gecesi başlamadan önce 1-2 saat boyunca zannedersem 18:00-21:00 arası öğretmenler gelip dans dersi almak isteyenlere, dans öğrenmek isteyenlere gruplar halinde ders de veriyorlardı. Sosyalleşmek vs adına iyi bir olanak.Bazı günler canlı grup oluyordu, kübalıydı zannedersem çalan grup.
Latin_Beats

New postby haphazard » Sun Apr 27, 2008 6:38 pm

Ben gittim bu SALSA denilen mekana. Garip bir ortami var ama engelenceli yinede insanlar dans pistine cikip bolca dans ediyorlar (bilseler de bilmeseler de). Ben salsa yapmayi bilmedigim icin uzaktan seyretmeyi tercih ettim. Mekan ferah hafifte karanlik. Giris £8 vestiyer £1
haphazard
ROGER WATERS

New postby Latin_Beats » Mon Apr 28, 2008 5:39 am

Saat kaçta gittin? 2 yıl önce ben gittiğimde eğer erken saatlerde gidersen salsa dersleri veriyorlardı her seviye için ama hatırladığım kadarıyla hafta içiydi. Bu arada o vestiyer kuyruğuda hiç bitmez oranın.. sürekli bir trafik vardır.. :)
Latin_Beats

New postby haphazard » Mon Apr 28, 2008 9:05 am

Sanırım cuma günü saat 12 civarları idi. Ceketleri verirken pek bir kuyruk yaşamadık ama alırken ama halk ekmek kuyruklarını hatırtlattığını doğrulayabilirim :)
haphazard
ROGER WATERS

New postby Latin_Beats » Mon Apr 28, 2008 9:56 am

eheheheh evet bilirim, birde giriş parası aldıkları yerde tam vestiyerin karşısı
1-içeri girenlerin giriş parası ödemek için beklediği kuyruk
2-içeri girenlerin palto bırakmak için girdiği vestiyer kuyruğu
3-dışarı çıkanların palto almak için girdiği vestiyer kuyruğu

3'ü bir yerde olunca baya kaos oluyordu.

Hatta benim şöyle komik bir deneyimim olmuştu. Kardeşimle para ödeyip vestiyer kuyruğuna girdik, o sırada önümüzde boylu poslu zenci bir abimiz sırada bekliyordu, bizde kendisi ile ilgili atıp tutuyorduk kardeşimle. Adam bir ara döndü ve kibarca "özür dilerim çok merak ediyorum acaba Türk müsünüz" diye sordu :) Ve biz Utançtan mağmalarda mağma beğenme çabasındayken benim ağızdan şu soru çıktı " evet biz Türküz ama siz nasıl anladınız bunu?" Adam gayet cool bi şekilde. Ben bir süre istanbulda kaldım oradan biliyorum dedi. Konusma tonunuz tanıdık geldi dedi. Muabbet açıldıkça açıldı.

Latin_Beats: Niçin geldin ist'e , nerede kaldın
Bilirkişi: Boğazda bir otel var hatta yanında bir stad var biliyormusun?
Latin_Beats: Swisshotel ve Inonu stadı
Bilirkişi: heh evet o!
Latin_Beats: E peki ne işin vardı?
Bilirkişi: Futbolla alakan var mı?
Latin_Beats: olmaz olur mu tabikide.
Bilirkişi: BJK yı bilirmisin?
Latin_Beats: Ben BJK taraftarıyım!!!
Bilirkişi: O zaman sen Pascal Nouma yı tanırsın!!!
Latin_Beats: Tabikide yaw ilahtır o bizim için :)))
Bilirkişi: O benim Kuzen olur!!!!
Latin_Beats: Hassssss.... :) kafa buluyon değil mi?
Bilirkişi: (Cüzdanı çıkarır, 5-10 foto kredi kartı ismi vs gösterir)

Bizdeki şansızlık biz mekana girerken, herif terk ediyordu :)
Latin_Beats

New postby haphazard » Mon Apr 28, 2008 10:09 am

Valla o dediğin 3lü kuyruk olayı hafiften cereyan ediyordu benim gittiğim saatlerde.. Ama fazla can sıkıcı olmadı. Gerçi salsa dersleri verselerdi biraz antremanlı çıkardık :P

Aman hocam şimdi noumanın kuzenini kaçırmanı ben şansızlık olarak görmüorum napıcaksın boylu poslu koca adamı :P
haphazard
ROGER WATERS

New postby Latin_Beats » Mon Apr 28, 2008 10:47 am

Eheheheh doğru diyorsun tabikide :) elin boylu poslu zencisinden bana bir getiri olmazdı ama ortam ortamı açar diyeyim, abimizin güzel ortamları olabilirdi diyeyim :) sen gerisini anla :) ...

Bu arada ben oradayken o salsa dersleri saat 7 gibi başlıyordu diye hatırlıyorum. Ama hangi günlerdi onu hatırlamıyorum, gerçi hatırlasamda değişmiştir büyük ihtimal.Hatta her 2-3 ayda bir UK Salsa Fest oluyor. O zamanlarda orası tam curcuna :) TÜm dünyadan dansçılar geliyor, tadından yenmiyor.
Latin_Beats

Return to Hyde Park