Board index Alaturka Londra Hyde Park

New York'ta nereleri gezelim gorelim?

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby olamalam » Tue Nov 08, 2011 1:20 pm

Ben gidilecek salsa mekanlarini buldum. Simdi de normal bir turist olarak ne yapabilirim sorunun cevabini ariyorum.

Daha once NY'a giden arkadaslar, nereleri tavsiye edersiniz?

Bir de yilbasini Times square'de kutlamayi umit ediyorum. Umit ediyorum cunku 31 aralikta JFK'ya saat 3 gibi inecem, 6 gibi Times meydanini kapatiyorlarmis.
JFK'da gumrukten ne kadar surede gecebildiniz? Sehre ulasmaniz tahmini ne kadar surdu? Ben iyimser bir tahminle 1er saat harcayip saat 6dan once times'da olmayi umit ediyorum.
olamalam

Londra yollari tastan...
olamalam
ROBERT PLANT

New postby vamosbien » Sun Nov 13, 2011 7:22 pm

Hic zorlama derim,gumrukten gecmen zaten saatler alabilir..ben de bir Xmas zamani oradaydim..off,oyle bir soguk hatirlamiyorum..pasa pasa geceyi Manhattan'da sicak bir barda gecir..
vamosbien
ROBERT PLANT

New postby olamalam » Tue Nov 15, 2011 10:56 am

Valla cok soguk olacagini tahmin edebiliyorum ama kalabaliktan dolayi times meydaninin kapatildigini da duydum. Bu benim icin yil basi kutlamasindan cok turistik bir aktivite olacak. Yilbasi kutlama huyum yoktur, yillardir d akutlamiyorum, bana sacma geliyor. Ama orada bulunmak istiyorum :)

Arkadastan yaninda battaniye getirmesini soyleyecem.

Bir kac ay once is yerinden bir arkadas gitmis, 1 saatte gumrukten gecmis. Muhtemelen UK pasaportu oldugu icindir, bilemeyecem.
olamalam

Londra yollari tastan...
olamalam
ROBERT PLANT

Return to Hyde Park