Board index Alaturka Londra Hyde Park

Milton Keynes'ten Reading'e gidip gelme

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby merope » Wed Jan 11, 2012 10:07 am

Oxford'a yakın bir yerlerde olduğunu bildiğim için Reading'e gelirim lafı ağzımdan çıkmış bulundu ve önümüzdeki 3 hafta boyunca MK'den Reading e gitmem gelmem gerekiyor iş için.
Ancak trenle 2 değişim ve 2 buçuk saat, coach ile iki değişim ve 2 buçuk saat ve de fiyatları görünce kocama bu haftasonu bana iki günde araba öğretir misin dedim ve adam bana sesli güldü haliyle.
Arkadaşlar, ben bu işi nasıl başarırım?
Her gün 5 saat yol dostum çaren yok diyorsanız gidip oda tutucam Reading'de. Yani bilemediğim bulamadığım bir daha hızlı zahmetsiz gidiş yolu var mıdır acep rounaboutlar diyarı Milton Keynes'den Reading'e.
merope
ROGER WATERS

New postby EdHunter » Wed Jan 11, 2012 4:41 pm

Tren biletlerini şirket karşılıyor mu bilmiyorum ama hem zaman olarak hem de para olarak meşakkatli bir işe girmişsin.

Ben hergün Londra-Slough yapıyorum. O bile express trenle 20 dakika olmasına rağmen beni öldürüyor..(Paddingtona otobüs , Slough'da shuttle bus derken...) Haftalık gidiş dönüş de 56 pound.

Fırsatın varsa Reading'de kal derim. Yok tren , hem para hem zaman bakımından ok diyorsan bir şekilde Londra'ya gelip , Paddington dan Great western service trenleriyle gidebilirsin , dediğim gibi yorucu olur çok ama. Arabayla da nerden baksan 2-3 saat sürer sanırım.
EdHunter

New postby ilkerse » Wed Jan 11, 2012 9:59 pm

Reading'de kalın. Fiyat performans oranı en iyi yerin linkini verdim. Ptesi-cuma için paket fiyatları var. 15 dk otobüs yolculuğu ile Reading merkeze gelirsiniz.
http://www.joedaisyguesthouse.co.uk/

Şehir içinde de otel / Guest House var ama fiyatlarına göre performansları kötü.
ilkerse

New postby merope » Wed Jan 11, 2012 10:04 pm

ilkerse, link için çok teşekkür ederim çok makbule geçti!
:)
merope
ROGER WATERS

New postby hcho » Fri Jan 13, 2012 11:42 am

Travelodge icin de fiyat-performans konusunda iyidir derler. Daha yakin bir yer olsun dersen ona da bakabilirsin.

Toplu tasima aginin muteber saymadigi bir seyahatin ne derece zor oldugunu da ilk elden gormus oldun. Daha once araba mi, toplu tasimam mi konusu gecmisti. Arabanin sart olmasinin sebebi bu.
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

Return to Hyde Park