Board index Alaturka Londra Hyde Park

Yasasin 1 Temmuz geliyor

Ayağı yere değmeyen herkes kraliçe hakkında atıp tutabilir

New postby hcho » Thu May 24, 2007 7:37 pm

1 Temmuz'dan itibaren umum restaurant, bar ve dahi cafelerde sigara icenlerin kellesi urulacak. Aslinda bu senenin basinda baslayacakti uygulama ama Buyuk Britanya Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu mirin kirin edince ertelendi. Usutumuz, basimiz sigara kokmadan mekanlara akabilecegiz. Hepimize hayirli olsun.
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby Flavio Briatore » Thu May 24, 2007 9:14 pm

hcho wrote:1 Temmuz'dan itibaren umum restaurant, bar ve dahi cafelerde sigara icenlerin kellesi urulacak. Aslinda bu senenin basinda baslayacakti uygulama ama Buyuk Britanya Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu mirin kirin edince ertelendi. Usutumuz, basimiz sigara kokmadan mekanlara akabilecegiz. Hepimize hayirli olsun.

Yarin ben kina getiriyorum sana :)

Saka bir yana bencede sigara yasaklansin ,evimde rahat icemedikten sonra cafeye gidipte milleti rahatsiz etmeye gerek yok,zaten gunde 1 paketten 5-6 tanelere dustum.

Sigara kullanmayan adamin gunahi nedir hem ?

1 july free smoke diye birsey gordum otobüslerde ayrica...
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby MmarlonN » Fri May 25, 2007 7:32 am

Napacaz şimdi bara filan gidince sokağa çıkıp mı içebilicez? Adalet mi huleyn : )
// Hayattır seni sevmek !
MmarlonN
BbrandoO

New postby erkut » Fri May 25, 2007 10:57 am

Ulan hatirlarim, eskiden Antalya-Istanbul arasi cok yolculuk yapmak zorundaydim. Kardesim o zamanlar otobüste bile sigara icmek sebestti. Abi böyle bir kabus daha yok. Döt kadar otobüslerde herkes sigara iciyor ve sen orada 12-13 saat yolculuk yapiyorsun.

En nefret ettigim seydir. Yillarca Ananemin sigara ictigi odada beraber yatardik. Sonra babamin sabah kahvaltisindan önce cayla beraber bir 10 dal icisine katlandik. Yeter ya, yeter.

Temiz havada bile sigara icenlere uyuz oluyorum, kapaliyi birakin.

Icerken icmeyene saygili olanlarin ellerinden öperim. Onlar bir yana ve bu tip güzel haberlerin bir gün haber olma vasfini kaybetmesi dilegiyle, kutlu olsun 1 Temmuz.
erkut
ROGER WATERS

New postby MmarlonN » Fri May 25, 2007 11:00 am

erkut wrote:Ulan hatirlarim, eskiden Antalya-Istanbul arasi cok yolculuk yapmak zorundaydim. Kardesim o zamanlar otobüste bile sigara icmek sebestti. Abi böyle bir kabus daha yok. Döt kadar otobüslerde herkes sigara iciyor ve sen orada 12-13 saat yolculuk yapiyorsun.

En nefret ettigim seydir. Yillarca Ananemin sigara ictigi odada beraber yatardik. Sonra babamin sabah kahvaltisindan önce cayla beraber bir 10 dal icisine katlandik. Yeter ya, yeter.

Temiz havada bile sigara icenlere uyuz oluyorum, kapaliyi birakin.

Icerken icmeyene saygili olanlarin ellerinden öperim. Onlar bir yana ve bu tip güzel haberlerin bir gün haber olma vasfini kaybetmesi dilegiyle, kutlu olsun 1 Temmuz.

Vay anasını adam amma kustu içindekileri. O sakin beyfendi erkut abimiz birden mutant oldu çıktı yahu : ) Bundan sonra yanında sigara içmekten tırsıcam abi, bilgin olsun.
MmarlonN
BbrandoO

New postby erkut » Fri May 25, 2007 11:11 am

MmarlonN wrote:Vay anasını adam amma kustu içindekileri. O sakin beyfendi erkut abimiz birden mutant oldu çıktı yahu : ) Bundan sonra yanında sigara içmekten tırsıcam abi, bilgin olsun.

Marlon´cum, her insanin hassas oldugu noktalar vardir be yav. Sigara konusunu saymaysak, hala beyfendiyiz be. :D
erkut
ROGER WATERS

New postby Flavio Briatore » Tue May 29, 2007 1:18 pm

MmarlonN wrote:
Vay anasını adam amma kustu içindekileri. O sakin beyfendi erkut abimiz birden mutant oldu çıktı yahu : ) Bundan sonra yanında sigara içmekten tırsıcam abi, bilgin olsun.

Uygarcım adamın takımı küme düşmüş ,dokunsan patlar,aman diyim

"Kepeze gelene bilet bedava"
Flavio Briatore
ROGER WATERS

New postby MITOKONDRI » Tue May 29, 2007 2:15 pm

1 Temmuz deyince aklima geldi... ogun bir de ben yarisa katiliyorum, 10km kosucaz. Gelen var mi?

http://www.thebritish10klondon.co.uk/
MITOKONDRI
LIFE STYLE GURU

New postby davsan » Tue May 29, 2007 3:41 pm

@ MITOKONDRI

walla bizler katilmasak bile su Mahmut Abi'yi kesin katmak lazim. baksaniza, gobek almis basini yurumus!
davsan
BAŞKAN

New postby hcho » Fri Jun 08, 2007 9:44 am

Sigara yasagina uymayanlara £50 "on the spot" ceza keseceklermis, disarida izmariti yere atana da £80. Cok keyiflendim simdi :)
Die Angst des Tormanns beim Elfmeter
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby MITOKONDRI » Fri Jun 08, 2007 9:48 am

Bende 1 Temmuz'da ki 10km'lik kosuyu 48 dakika da bitirmek istiyorum ama zor gorunuyor.
MITOKONDRI
LIFE STYLE GURU

New postby MmarlonN » Fri Jun 08, 2007 9:49 am

hcho wrote:Sigara yasagina uymayanlara £50 "on the spot" ceza keseceklermis

Kapalı mekanlarda içenlere değil mi? Sokakdakilere değil : )

hcho wrote:disarida izmariti yere atana da £80. Cok keyiflendim simdi :)

Bak bu güzel uygulama işte.
MmarlonN
BbrandoO

New postby hcho » Fri Jun 08, 2007 9:51 am

Evet, kapali mekanlar. O da yeter be.

@MITOKONDRI
Bayagi yavas kosuyormussun be...Millet 40km yi 2 saatte falan kosuyor.
hcho
BRUCE DICKINSON

New postby MITOKONDRI » Fri Jun 08, 2007 10:04 am

millet nasil 40km 2 saatte kosuyor len.. dunyanin en hizli kosan adamlari anca o ivmeyle kosabiliyor (dunyaca unlu maraton birincilerinden bahsediyorum) ... 10km 50dakikanin altinda kosabilirsem mukemmel olur benim icin. Ilk 5km yi 22dakika da kosuyorum, sonra ivme dusuyor haliylen...
MITOKONDRI
LIFE STYLE GURU

New postby hcho » Fri Jun 08, 2007 10:29 am

Simdi Google'dan baktim, 10km kadinlar YURUYUS rekoru 43 dakika kusurda. Sen kostuguna emin misin?
hcho
BRUCE DICKINSON

Next

Return to Hyde Park