Board index Site Yazıhanesi

Neden ozel mesaj atamiyorum?

Böl, parçala, yönet

New postby munu » Wed Feb 13, 2008 11:48 am

@ site yoneticisi

Neden özel mesaj atamiyorum, yeni oldugum icin mi?

Tesekkurler

(Bu mesajimi cevaptan sonra silebilirsiniz)
munu
ROBERT PLANT

New postby Site Memuru » Wed Feb 13, 2008 11:54 am

Daha baska bir baslikta once soyle demisiz:
Yilbasindan sonra uye olmus arkadaslarin hicbirin ozel mesaj gonderme yetkisi yok.
Neden boyle bir karar aldik derseniz, ozel mesajlasmanin forumda hakim olmasini istedigimiz bazi prensiplere ters dustugu kanaatine vardik. Bilgi ve tecrubenin acik sekilde paylasilmasi gerektigine inaniyoruz. Ozel mesajlasma maalesef bunu sekteye ugratiyor.
Forumdan falanca kisiye sormak istediginiz soru %99 ihtimalle baska bir kullanicinin da aklinda olan bir soru. Ozel mesaj ile diger kullanicilari cevaptan niye mahrum birakiyorsunuz? Ne soracaksaniz forum uzerinden sorunuz, herkes faydalansin.

Hala ayni fikirdeyiz.
Site Memuru
Site Admin

New postby munu » Wed Feb 13, 2008 1:06 pm

Ama ben HSMP yi basariyla gecmis birisinden benim belegelerime ve basvuru formuna goz atmasini rica edecektim. Icim ancak boyle rahat edecek. Bunu burada yapamam degil mi? :)

Tesekkurler

Munevver
munu
ROBERT PLANT

New postby Site Memuru » Wed Feb 13, 2008 2:15 pm

Niye yapamiyorsunuz? O arkadasa godereceginiz belge listesini iceren mesaji HSMP ile ilgili basliga atarsaniz eminim yorum alirsiniz.
Site Memuru
Site Admin

New postby incorg » Tue Mar 31, 2009 4:49 pm

Merhaba,
Forumda özel mesajlaşma özelliğinin kapatılmış olduğunu anlamış durumdayım.

viewtopic.php?f=10&t=568

yazışmasında geçtiği üzere MaxLibertas ile özel haberleşmeye ihtiyacım var. Çünkü bahsi geçen projeler ile ilgili herkese açık bir ortamda konuşuyor olmak veya anonim bir ortamda e-posta adresimi yayınlamak istemem.
Anladığım kadarıyla MaxLibertas bir şekilde bana kişisel mesaj gönderebildi, çünkü bana bilgilendirme e-postası ulaştı. Ancak bu linki tıkladığımda

You are not authorised to read private messages.

mesajını alıyorum.
İmdi, bu durumda ne yapılabilir?
incorg

New postby Site Memuru » Tue Mar 31, 2009 8:50 pm

bu durumda yapilabilecek en iyi sey, e-mail adresinizi profile'iniza yazmaniz olacaktir. nasilsa sadece alaturkalondra.com uyeleri gorebiliyor profile'inizi.
Site Memuru
Site Admin

New postby baris » Wed Apr 01, 2009 12:38 pm

sadece bu site icin bir e-mail adresi alip profilinize yazin arkadaslar.
baris
ROGER WATERS

New postby bacchus » Tue May 12, 2009 7:50 am

bana gelen özel mesajı neden okuyamıyorum?
msj atmaktan bahsetmiyorum bana gelenleri okumak istiyorum. saygilarimla
bacchus

New postby Site Memuru » Tue May 12, 2009 8:53 am

Forumun eski versiyonunda sadece mesaj gonderme yetkisini kisitliyordu. Gonderemeseniz de size gelen mesajlari okuyabiliyordunuz.

Sonra yeni versiyona gectik, bu versiyonda hem okumayi, hem yazmayi kisitliyor maalesef.
Site Memuru
Site Admin

New postby munu » Tue May 12, 2009 9:48 am

Ben en azindan mesajları okunabilir diye dusunmustum. Neyse, profilime msn imi ekliyorum
munu
ROBERT PLANT

New postby bacchus » Tue May 12, 2009 10:20 am

Teşekkürler bilgilendirme için. Profilime msn adresimi ekledim. Ordan irtibata gecebilirseniz cok memnun olurum.

Caresiz olmak kadar kötü bir şey de en ufak bir esintiden medet ummaktır.
bacchus

New postby Site Memuru » Tue May 12, 2009 10:29 am

@munu
Bu son uyarim, bir daha tekrari halinde uyeliginize son verecegim:

Ozel mesaj yasagini keyfiyetten koymadim. Su veya bu sekilde delinmesini istemiyorum. Bunu idrak ettiginizi dusunmustum ama sanirim yanilmisim.

Bacchus'a vereceginiz bilgiyi neden aciktan vermiyorsunuz? Ikinizin disinda buna daha sonra ihtiyaci olacak kisileri neden mahrum birakiyorsunuz? Ayip degil mi bu yaptiginiz?

1 seneden fazla bu konunun etrafinda donup duruyoruz. Artik yeter.
Site Memuru
Site Admin

New postby munu » Tue May 12, 2009 11:04 am

@ Site memuru

Benim yasagi delmek gibi bir niyetim yoktu. Ayrica yeni uyelerin mesajlari okuyamadigini da bilmiyordum.

Bacchus'a bir bilgi verecegim falan yok. Sadece kutuphaneci oldugunu ve hatta Hacettepe mezunu oldugunu okuyunca sohbet etmek istedim, amacim sadece buydu.
Eger baskalarina yararli olacak bilgiler versem tabi ki forumda yazarim.
Yanlis anlasilmaya sebep oldum, kusura bakmayin
munu
ROBERT PLANT

New postby Tirintaz » Thu Jan 26, 2012 4:17 pm

Site Memuru wrote:Daha baska bir baslikta once soyle demisiz:
Yilbasindan sonra uye olmus arkadaslarin hicbirin ozel mesaj gonderme yetkisi yok.
Neden boyle bir karar aldik derseniz, ozel mesajlasmanin forumda hakim olmasini istedigimiz bazi prensiplere ters dustugu kanaatine vardik. Bilgi ve tecrubenin acik sekilde paylasilmasi gerektigine inaniyoruz. Ozel mesajlasma maalesef bunu sekteye ugratiyor.
Forumdan falanca kisiye sormak istediginiz soru %99 ihtimalle baska bir kullanicinin da aklinda olan bir soru. Ozel mesaj ile diger kullanicilari cevaptan niye mahrum birakiyorsunuz? Ne soracaksaniz forum uzerinden sorunuz, herkes faydalansin.

Hala ayni fikirdeyiz.

Sn.Admin
İnşaat mühendisiyim.Kendi firmamı kurdum.bunun için bir site oluşturmaya ihtiyacım var.Bu alanda hizmet veriyormusunuz? Olumlu veya olumsuz bir cevap yazabilirseniz sevinirim.Bana mailimden ulaşabilirsiniz.Teşekkürler..
Tırnağın varsa başını kaşıyacaksın,Savaşmayı biliyorsan londrada yaşayacaksın..
Tirintaz

New postby Site Memuru » Thu Jan 26, 2012 4:33 pm

Mail gonderdim, oradan devam edelim.
Site Memuru
Site Admin

Return to Site Yazıhanesi