Board index Site Yazıhanesi

Ozel mesaj meselesi

Böl, parçala, yönet

New postby buleno » Fri Jun 17, 2011 1:00 pm

İnsanlar kendi arasında mesajlaşmasın diye bu özelliği kapatan arkadaşı kutlarım. İnsanlar özel mesajda gerçekten özel birşey sormak isteyebilirler, ille vize ya da başkalarına faydalı olacak birşey olması gerekmiyor bunun.

Daha önceden mesaj atabiliyordum, şimdi bakıyorum, en az 6 ay önce üye olmuş olmama rağmen mesaj atamıyorum. Özel mesaj atmak için herhalde 3 yıl önce üye olmak lazımdı. Tebrikler!
buleno

New postby Site Memuru » Fri Jun 17, 2011 1:03 pm

Var sayin ki bu siteyi hic kesfetmediniz...Kurallarimiz boyle, begenmiyorsaniz internette mecra cok, medeni bir sekilde ayrilalim.
Site Memuru
Site Admin

New postby buleno » Fri Jun 17, 2011 2:02 pm

İlginç bir tarz, ilginç bir yaklaşım. Burada bir arkadaşım var, mailini hatırlamıyorum, özel birşey sormak istiyorum ve sayenizde soramıyorum. Teşekkürler.
buleno

New postby Site Memuru » Fri Jun 17, 2011 4:10 pm

Insanlar mail adreslerini unutmasin diye yaratilmis adres defterlerini kullanmayan arkadasi kutlarim. Forumlar ozel mesajla ozel birsey sormayi desteklemek istemiyor olabilirler, illa her ozelligi sunmak bir gayesi olmasi gerekmiyor.

2008den beri forum otomatik olarak hicbir yeni uyeye mesaj atma hakki vermiyor . 2010da uye olan bir kullanici nasil daha once mesaj atabiliyordu anlamiyoruz. Imkansizi basarmissiniz tebrikler.

Boyle daha ilginc bir tarz, ilginc bir yakasim oldu. Meraminiz dogru duzgun anlatsaniz, elbette bir cozum uretirdik ama sayenizde icimizden gelmiyor. Tesekkurler.
Site Memuru
Site Admin

New postby Duygu » Tue Jul 30, 2013 8:11 am

Bana e-posta olarak özel mesaj aldıgıma dair bir bilgi geldi.

Ancak özel mesaj bölümüne girdiğimde yetkili olmadığımı görüyorum.

Çok garip bir durum değil mi?

Mesajı gönderen kişi belki de okuduğumu sanıyordur...

Buradan zat-ı muhtereme sesleniyorum; MESAJINIZI OKUYAMADIM!!!
Duygu

Return to Site Yazıhanesi