Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara anlasmasi vizesi!

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby dasdisdos » Sat Oct 06, 2018 10:52 am

Merhaba, ben de Ankara anlaşması ile İngiltere'ye yerleşmek istiyorum. 2006 mimar sinan mezunuyum ve şimdiye kadar bürolarda, şantiyelerde çalıştım. Oraya nasıl bir iş planı ile gitmem gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz? Mimar olarak tanınmadan gitmek nasıl mümkün olacak bu noktayı çözemedim.
Amacım oradaki bürolardan iş alıp freelance çalışmak. Dekorasyon ve iç mimarlık konularında da tecrübem var.
Şimdiden teşekkürler...
dasdisdos

New postby rainman3 » Thu Oct 11, 2018 11:14 am

eraevolution wrote:
rainman3 wrote:Keşke "Yeni başvurular sonuçlanma süreleri ve canlı örnekler" adlı bir başlık olsa, ben 30 Temmuz da başvurdum, halen cevap yok. Decision Made alanı tiksiz duruyor TLScontact sitesinde. Yeni başvurular var mı, vizeyi alan?

Selamlar Rainman
Eşim üzerinden 26 Temmuzda Ankara’dan yaptığımız başvuru bugün decision made oldu. Email henüz almadık. Sanıyorum sizin de gelecek pazartesi açıklanır. Bol şans tüm bekleyenlere ☘️

selamlar, peki sonuç olumlu mu? Decision Made tikli olunca?
Bende de bugün decision made oldu ve aynı zamanda mail geldi alabilirsiniz diye evraklarınızı. Ama sonuç ne bilinmiyor. Başvuru tarihim:30 Temmuz, decision made: 11 Ekim
rainman3

New postby cemsozen » Sun Oct 14, 2018 6:55 pm

Merhaba

serbest meslek erbabi başvurmak mumkun mu acaba? ev adresi gosterilebilir mi bu sekilde is yeri olarak?

bir de londra da kurucam diye basvurup sonra iskocyada bir sehire gidip is acilabilir mi?

saygilar
cemsozen

Previous

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü