Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

ILR - Indefinite Leave to Remain

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby esraersal » Fri Jan 14, 2022 10:13 am

oogway wrote:
esraersal wrote:Merhabalar
12 Ekim online, 9 Kasim parmak izi bugun sabah 8de sonuc maili geldi. Kayinvalidem yogun bakimda oldugu icin dun mail atmistim etkisi oldu mu bilmiyorum. Bekleyen herkesin guzel haberler almasi dilegiyle.

Sonuca cok sevindim @esraersal, tebrikler!

Kayinvaliden icin de gecmis olsun, umarim en hizli surede sagligina kavusur.

Cok tesekkurler!
esraersal

New postby zeugma » Fri Jan 14, 2022 10:39 am

@esraersal oncelikle gecmis olsun

Vize sonucunuz icin sevindim cok guzel haber :) Gorunen o ki artik surecleri hizlandirmislar en azindan ILR basvurulari icin.
zeugma

New postby esraersal » Fri Jan 14, 2022 10:50 am

zeugma wrote:@esraersal oncelikle gecmis olsun

Vize sonucunuz icin sevindim cok guzel haber :) Gorunen o ki artik surecleri hizlandirmislar en azindan ILR basvurulari icin.

Bilemiyorum acikcasi belki bizim ozel durum nedeniyle daha hizli gelmistir. 6 ayi geckindir bekleyen cok fazla insan var
esraersal

New postby isadasuk » Fri Jan 14, 2022 11:35 am

2 arkadaşada vizeleri hayırlı olsun. Gerçekten çok sevindim.

Kendi vize başvurum konusunda ise karamsarlığa kapıldım. 27 Nisan 2021’den beridir bekliyorum. Her bir belgem,faturalarım,dosyalarım tamam. Fakat hala sonuç yok. Oğlumla beraber 2 kişilik başvuru yaptık diye mi bilmiyorum.

Gerçekten artık tek seçenek MP’ye başvurup,neden geç kalındığına dair bir bilgi alabilmek olacak sanırım. Bu arada bende geçen hafta mail atmıştım. Tabi ki,doğal olarak bir sonuç yok. Yani cevap bile yazmadılar.

Benim gibi bekleyen tüm arkadaşlara sabır diliyorum. Darısı başımıza.
isadasuk

New postby zeugma » Sat Jan 15, 2022 6:33 pm

@isadasuk Bencede her kanaldan ulasmaya calis. Belli ki basvurulara zamaninda bakabiliyorlar istediklerinde. Belki de bir nedenden oturu senin basvurunu bekletme karari almislar ama hic bir detay paylasmadiklari icin anlamak guc neyi neden yaptiklarinin. Hic bir seffaflik yok.
zeugma

New postby dexman » Mon Jan 17, 2022 10:22 am

Iletisime gectiginiz mail adresi bu mu acaba ecaa@homeoffice.gov.uk ? Yoksa ilr basvurulari icin baska mail adresleri mi var?
dexman

Previous

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü