Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara anlasmasi vizesi!

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby busrasahra » Thu Aug 15, 2019 4:09 pm

yigitrader wrote:Merhaba,

Business planını bitirdim, reference letterları ve evrakları toparlıyorum bu ay sonunda başvuru yapmış olmayı planlıyorum ama bir sorum son 6 ayın hesap dökümünü alıcam ancak internette bir kaç sitede 4bintl ve üzeri birikim olan hesaplarınızın dökümünü alın denmiş benim Finansbank maaş hesabım var ancak sermaye olarak göstereceğim ev satışından gelen tutarı 1.5 ay önce açmış olduğum enpara hesabına yatırmıştım dolayısıyla enpara hesap dökümünü alıcam ama birikim olmamasına rağmen maaş hesabının da dökümünü almak gerekir mi? Şu başvuru konusunda da en büyük korkum paranın hesapta sadece 1.5 ay kalmış olması elimden geldiğince belgeledim ama bakalım inş sıkıntı olmaz.

Benim de ev satışından gelen sermayem 2 haftadır hesapta üstelik yeni hesap. Sorun olacağını düşünmüyorum bu ay sonuna randevu aldım
busrasahra

New postby yigitrader » Fri Aug 16, 2019 6:22 am

busrasahra wrote:
yigitrader wrote:Merhaba,

Business planını bitirdim, reference letterları ve evrakları toparlıyorum bu ay sonunda başvuru yapmış olmayı planlıyorum ama bir sorum son 6 ayın hesap dökümünü alıcam ancak internette bir kaç sitede 4bintl ve üzeri birikim olan hesaplarınızın dökümünü alın denmiş benim Finansbank maaş hesabım var ancak sermaye olarak göstereceğim ev satışından gelen tutarı 1.5 ay önce açmış olduğum enpara hesabına yatırmıştım dolayısıyla enpara hesap dökümünü alıcam ama birikim olmamasına rağmen maaş hesabının da dökümünü almak gerekir mi? Şu başvuru konusunda da en büyük korkum paranın hesapta sadece 1.5 ay kalmış olması elimden geldiğince belgeledim ama bakalım inş sıkıntı olmaz.

Benim de ev satışından gelen sermayem 2 haftadır hesapta üstelik yeni hesap. Sorun olacağını düşünmüyorum bu ay sonuna randevu aldım

Şimdiden başarılar dilerim, aynı tarihlerde başvurumuzu yapmış olacağız dilerim güzel bir sonuç alırız.

Ben de ev satışından gelen tutarı yeni açtığım günlük yüksek faiz veren bir hesaba yatırdım bolca destekleyici belgeyle sunucam dilerim dediğiniz gibi bir sorun olmaz.
Peki bunun dışında maaş hesabı dökümü sağlayacak mısınız? Maaş hesabımda birikim tutmadığım için o hesabın dökümünü vermek gerekiyor mu bilemedim?
yigitrader

New postby maddog » Fri Aug 16, 2019 7:25 am

osi wrote:11 is gununu bitirdik hala haber yok pasaport iadesinde .

Sabah uyandigim gibi yine maile baktim. yine mail yok ve 3. adimda. 12. is gunu yine haber yok.
Sende de yok heralde ?
maddog

New postby osi » Fri Aug 16, 2019 8:13 am

maddog wrote:
osi wrote:11 is gununu bitirdik hala haber yok pasaport iadesinde .

Sabah uyandigim gibi yine maile baktim. yine mail yok ve 3. adimda. 12. is gunu yine haber yok.
Sende de yok heralde ?

Aynen oyle 23 gunde cikan karar 12 is gunu oldu hala pasaportu geri vermediler.
osi

New postby osi » Fri Aug 16, 2019 8:16 am

Su ucret karsiliginda aranan bir numara vardi hangisiydi onu bilem varmi acaba ?
osi

New postby thsn2304 » Fri Aug 16, 2019 10:12 am

osi wrote:Su ucret karsiliginda aranan bir numara vardi hangisiydi onu bilem varmi acaba ?

00442034811736‬ Dakikası 1,37 pound
https://www.gov.uk/contact-ukvi-inside- ... uk/english
thsn2304

New postby musician » Fri Aug 16, 2019 10:57 am

Çok yakın bir arkadaşımın başvurusu 18 Temmuz. Bugün Mail geldi hazır diye sonuç olumlu. Darısı gitmek isteyen herkese. Ben hala araştırma ve eşimi ikna durumundayım :)
musician

New postby Sensen » Fri Aug 16, 2019 11:31 am

musician wrote:Çok yakın bir arkadaşımın başvurusu 18 Temmuz. Bugün Mail geldi hazır diye sonuç olumlu. Darısı gitmek isteyen herkese. Ben hala araştırma ve eşimi ikna durumundayım :)

Hayırlı olsun.
Mailde mi yazıyormuş yoksa gidip pasaportu aldı mı?
Bizim de 19 u
Bugün yarım saat sonraya kadar gelirse gidip alabiliriz ya da pzr akşamına kadar gelmesin mail
Sensen

New postby musician » Fri Aug 16, 2019 12:19 pm

TLS den gelen mailde başvuru teslime hazır yazıyor. Gittiklerinde pasaporta vize basılı olarak teslim almışlar.

""Uk Giriş tarihi 31.08.2019 7 gün içerisinde polis kaydı yapılması gerekir"" yazılı
musician

New postby Valravn » Fri Aug 16, 2019 12:31 pm

@osi merak etmeyin yakında çıkar. Telefon ile de aramanıza çok gerek yok bence. Ben de ücretli mail kısmı ile iletişime geçmiştim hiç bir şeye yaramıyor. Benim de aynı şekilde olmuştu hatta son zamanlarda pasaportunu teslim alanlar içerisinde en geç alan benim galiba. Pasaport iadeli başvuruda böyle bir durum oluyor demek ki. Benim 17 temmuzda pasaportu getirin mesajı gelmişti 1 ağustosta da gelip alabilirsiniz mesajı gelmişti. Ama o bekleme süreci çok fena tahmin edebiliyorum ama rahat olun zaten olumludur sonuç :) Size de zaten muhtemelen 2-3 gün içerisinde gelecektir diye tahmin ediyorum.
Valravn

New postby BLL » Fri Aug 16, 2019 6:32 pm

17 nisan başvurusu bugün olumlu geldi.
BLL

New postby busrasahra » Fri Aug 16, 2019 7:27 pm

BLL wrote:17 nisan başvurusu bugün olumlu geldi.

Uk den başvurdunuz herhalde ?
busrasahra

New postby Sensen » Fri Aug 16, 2019 7:46 pm

musician wrote:TLS den gelen mailde başvuru teslime hazır yazıyor. Gittiklerinde pasaporta vize basılı olarak teslim almışlar.

""Uk Giriş tarihi 31.08.2019 7 gün içerisinde polis kaydı yapılması gerekir"" yazılı

Ay inşallah bize de öyle gelir
Onlar mı istemiş Ağustos sonu olmasını acaba ?
Last edited by Sensen on Sat Aug 17, 2019 6:00 am, edited 1 time in total.
Sensen

New postby Sensen » Sat Aug 17, 2019 5:59 am

Hayırlı olsun . İş dalınız nedir
Sensen

New postby BLL » Sat Aug 17, 2019 8:37 am

busrasahra wrote:

Uk den başvurdunuz herhalde ?

evet UK den basvurduk.

Sensen wrote:

Hayırlı olsun . İş dalınız nedir

emlak ve projelendirme uzer'ne basvuru yaptik.
BLL

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü