Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara anlasmasi vizesi!

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby Mlmc » Tue Jan 21, 2020 5:46 pm

ziyay wrote:Inanilmaz ya beklemek en son nerede kaldi bilgisi olan var mi?

16 Aralıkta başvuru yaptım, şu an 2 yeşil ışıkta. Yani ‘‘Başvurunuz değerlendirme ve karar verme için karar verme merkezine transfer edilmiştir.’’ aşamasında.[/quote]

Cok uzun suredir 2. Isikta zaten ben de 16 Aralik basvurusuyum sizin yeni mi 2. Asamaya gecti[/quote]

Benim 24 Aralık başvurum 3. Işıkta bekliyor uzun zamandır.[/quote]

Ben bu 3. Isigi anlamiyorum siz apple uygulamasindan mi bakiyorsunuz cunku 3. Isik karar verildi pasaport gonderiliyor demek yani bir yanlislik olmasin sizin bekleme statunuzde ne yaziyor
Mlmc

New postby Mlmc » Tue Jan 21, 2020 5:54 pm

ziyay wrote:Inanilmaz ya beklemek en son nerede kaldi bilgisi olan var mi?

16 Aralıkta başvuru yaptım, şu an 2 yeşil ışıkta. Yani ‘‘Başvurunuz değerlendirme ve karar verme için karar verme merkezine transfer edilmiştir.’’ aşamasında.[/quote]

Cok uzun suredir 2. Isikta zaten ben de 16 Aralik basvurusuyum sizin yeni mi 2. Asamaya gecti[/quote]

Sanirim internetten bakiyorsunuz siz web sitesinden onun 3. Olmasi apple daki apllicationda 2. Anlamina geliyor yani ozetle hepimizin durumu ayni caresizce bekliyoruz. En son 3 aralik basvurusu cevaplandi denmisti bu forumda acaba bilgisi olan var mi baska?
Mlmc

New postby ziyay » Tue Jan 21, 2020 6:35 pm

Ben bu 3. Isigi anlamiyorum siz apple uygulamasindan mi bakiyorsunuz cunku 3. Isik karar verildi pasaport gonderiliyor demek yani bir yanlislik olmasin sizin bekleme statunuzde ne yaziyor[/quote]

Hayır ben başvuru sayfasından bakıyorum uygulamadan bakmıyorum.
ziyay

New postby udbydr » Thu Jan 23, 2020 12:14 pm

Merhaba,
Aralık başvuruları ile ilgili hiç haber alan var mı? Bu hafta sonuçlanan başvuru duymadım hiç neredeyse.
udbydr

New postby ziyay » Thu Jan 23, 2020 1:56 pm

udbydr wrote:Merhaba,
Aralık başvuruları ile ilgili hiç haber alan var mı? Bu hafta sonuçlanan başvuru duymadım hiç neredeyse.

Bir haftadır neredeyse sonuç alan yoktu bugün hareketlenme var gibi fb gruplarında 2-3 aralık sonuç alanlar mevcut.
ziyay

New postby Mlmc » Thu Jan 23, 2020 2:32 pm

Ben bir sey sormak istiyorum bilen vardir belki
ankara anlasmasi vizesini gittikten 3 ay sonra uzun donem ogrenci vizesi ile degistirebilir miyiz? Okul kabulu aldiktan sonra Uk deyken vize turunu degistirebilir miyiz?
Mlmc

New postby Ersin Topal » Mon Jan 27, 2020 8:33 am

Merhaba,

Var mı onay alan?
Ersin Topal

New postby udbydr » Mon Jan 27, 2020 11:30 am

Merhaba, 17 Aralık parmak izi verdik, bekliyoruz.
udbydr

New postby endomurat » Mon Jan 27, 2020 12:42 pm

Merhaba,

Buraya yazılanlardan çok faydalandigim için başvuru aşamasında, en azından kayıt olup 12 Aralık başvurusu ve henüz sonuç olmadığı bilgisini vereyim dedim.
endomurat

New postby Mlmc » Mon Jan 27, 2020 1:07 pm

endomurat wrote:Merhaba,

Buraya yazılanlardan çok faydalandigim için başvuru aşamasında, en azından kayıt olup 12 Aralık başvurusu ve henüz sonuç olmadığı bilgisini vereyim dedim.

Merhaba tesekkurler en azindan geldiginde haber verirseniz kendi sonucumuz ile ilgili bir cikarim yapariz belki
Mlmc

New postby n_sertler@yahoo.com » Mon Jan 27, 2020 1:19 pm

11 Aralık başvurusu ve sonuç hala çıkmadı. Basvuru merkezinde 15 iş günü denmişti ancak çok çok uzadı. Çok meraklanmaya başladım
n_sertler@yahoo.com

New postby ziyay » Mon Jan 27, 2020 1:44 pm

Şuan aşağı yukarı 52 güne kadar çıkmış durumda. Daha fazla bekleyenler bile mevcut maalesef pek ilerlemiyor.
ziyay

New postby elvis » Mon Jan 27, 2020 9:48 pm

https://www.immigrationboards.com/immig ... 3-640.html

şöyle bir forum var orada da paylaşanlar oluyor, ingilizce (başvuru hızı yavaş gidiyor)

bizim başvuru tarihi 3 ocak hala bekliyoruz
elvis

New postby FreshFries » Tue Jan 28, 2020 6:33 am

Merhbalar,

Bir sorum olacaktı sizlere. Ben IT alanında başvurumu yaptım. 2 yıl hizmet dökümünde bu alanla ilgili tecrübem var ayrıca freelance olarakta 1,5 yılın üstünde tecrübem mevcut ancak bildiğiniz üzere freelance hizmet dökümünde çıkmıyor.Freelance olarak yaptığım web siteleri vardı onları da CV'ime ekledim. Sizce bu konu ile ilgili bir problem yaşar mıyım ?

Teşekkürler.
FreshFries

New postby debedebe » Tue Jan 28, 2020 10:00 am

FreshFries wrote:Merhbalar,

Bir sorum olacaktı sizlere. Ben IT alanında başvurumu yaptım. 2 yıl hizmet dökümünde bu alanla ilgili tecrübem var ayrıca freelance olarakta 1,5 yılın üstünde tecrübem mevcut ancak bildiğiniz üzere freelance hizmet dökümünde çıkmıyor.Freelance olarak yaptığım web siteleri vardı onları da CV'ime ekledim. Sizce bu konu ile ilgili bir problem yaşar mıyım ?

Teşekkürler.

Gelirin vergisi odendi mi, ya da faturasi kesildi mi?
Eger sadece para alisverisi seklinde yapildiysa problem yasyabilirsiniz.
debedebe

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü