Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara anlasmasi vizesi!

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby maddog » Tue Aug 27, 2019 10:36 am

canozdemir wrote:
maddog wrote:Arkadaslar en son hangi tarihte basvuranlarin sonucu gelmis haberi olan var mi tarihlerden birisi yazabilir mi ?

FB'da sanırım 25 ve 26 Temmuz başvuruları vardı sonuç geldi mi takip edemedim. 29 Temmuz başvurusu biz beklemedeyiz. Selamlar

ben bi karistirdim 23 temmuz basvurusu 23 agustosta cikmis. bu hafta gelen sonuc yokmu acaba.
maddog

New postby maddog » Tue Aug 27, 2019 10:37 am

osi wrote:
maddog wrote:Arkadaslar en son hangi tarihte basvuranlarin sonucu gelmis haberi olan var mi tarihlerden birisi yazabilir mi ?

Ne hallere dustuk hala bir haber yok,ne yapicaz boyle

Valla 29 temmuza yalasti az kaldi diyip beklicez eger dun ve bugun sonuclar hizli ilerlemis olursa bu hafta bizimkide gelebilir belki. Ama bende yildim artik, cuma da tatil, haftaya sarkar diye dusunmeye basladim.

Umarim sarkmaz gelir bu hafta da.. su bekleme isi biter.
maddog

New postby osi » Tue Aug 27, 2019 11:36 am

maddog wrote:
osi wrote:

Valla 29 temmuza yalasti az kaldi diyip beklicez eger dun ve bugun sonuclar hizli ilerlemis olursa bu hafta bizimkide gelebilir belki. Ama bende yildim artik, cuma da tatil, haftaya sarkar diye dusunmeye basladim.

mailine dönüş oldumu ?
osi

New postby maddog » Tue Aug 27, 2019 12:20 pm

osi wrote:
mailine dönüş oldumu ?

Asagidaki gibi donduler.. sana da ayni sekilde donmuslerdir muhtemelen

Dear Customer,

Thank you for your inquiry.
Please be kindly informed that your documents are currently being processed by UK Visas and Immigration. You will be informed separately when the decision is made and you can receive your passport back.
You can also check status of your application in your profile on https://www.gov.uk/

Please note that TLScontact has no role, neither can influence the decision on the visa application outcome. Applications are processed by UK Visas and Immigration, which is a separate entity to TLScontact. TLScontact employees do not take a part in decision making process.
maddog

New postby canozdemir » Tue Aug 27, 2019 12:47 pm

maddog wrote:
canozdemir wrote:

FB'da sanırım 25 ve 26 Temmuz başvuruları vardı sonuç geldi mi takip edemedim. 29 Temmuz başvurusu biz beklemedeyiz. Selamlar

ben bi karistirdim 23 temmuz basvurusu 23 agustosta cikmis. bu hafta gelen sonuc yokmu acaba.

26 Temmuz başvurusu için bugün mail gelmiş pasaportlarınızı alabilirsiniz diye. (32 gün)
canozdemir

New postby Cgr » Tue Aug 27, 2019 1:02 pm

Hangi şehirden başvurduğunun önemi var mı? ben adana dan başvuru yapacağım haftaya muhtemelen.. Firma BP' i yetiştirebilirse...
Cgr

New postby Sensen » Tue Aug 27, 2019 1:27 pm

Cgr wrote:Hangi şehirden başvurduğunun önemi var mı? ben adana dan başvuru yapacağım haftaya muhtemelen.. Firma BP' i yetiştirebilirse...

Farkı yok ama kargo ile gönderecekleri için bir iki gün atıyor pasaportun elinizde olması
Sensen

New postby maddog » Tue Aug 27, 2019 1:30 pm

canozdemir wrote:26 Temmuz başvurusu için bugün mail gelmiş pasaportlarınızı alabilirsiniz diye. (32 gün)

Tesskkurler kaldi 3 o zaman..
maddog

New postby AndreaDoria » Tue Aug 27, 2019 3:04 pm

maddog wrote:
osi wrote:

sizin tls track stage ne olarak görünüyor? bugün bizimki 4. statüse geçmiş. pasaportları 15 temmuzda verdik. vize tarihi 28 ağustos talep etmiştik.
AndreaDoria

New postby osi » Tue Aug 27, 2019 5:11 pm

Sizde keep my passportumu kullandiniz ? Bizimki hala 3.bolumde yaniyor.
osi

New postby AndreaDoria » Wed Aug 28, 2019 6:24 am

osi wrote:Sizde keep my passportumu kullandiniz ? Bizimki hala 3.bolumde yaniyor.

merhaba, evet keep my passport kullandık. 15 temmuzu yanlış yazmışım 15 ağustosta verdik. Ama vize talebimiz bugüne idi. Yani başvuru formuna 28 ağustos tarihini yazmıştık. Bugün pasaportlarımızı almamız için mail geldi. siz ne yazmıştınız başvuru formuna?
AndreaDoria

New postby maddog » Wed Aug 28, 2019 6:43 am

AndreaDoria wrote:
osi wrote:Sizde keep my passportumu kullandiniz ? Bizimki hala 3.bolumde yaniyor.

merhaba, evet keep my passport kullandık. 15 temmuzu yanlış yazmışım 15 ağustosta verdik. Ama vize talebimiz bugüne idi. Yani başvuru formuna 28 ağustos tarihini yazmıştık. Bugün pasaportlarımızı almamız için mail geldi. siz ne yazmıştınız başvuru formuna?

Demekki tarih onemliymis :/
Benim vize baslangic tarhi 25.09.2019
Last edited by maddog on Wed Aug 28, 2019 7:22 am, edited 1 time in total.
maddog

New postby yigitrader » Wed Aug 28, 2019 6:54 am

Merhaba,

Ben-Lead- olarak ve sevgilim de -dependent- olarak başvurularımızı dün verdik. TLS den aldığım mailde başvuruyu takip etmek için https://uk.tlscontact.com/tr/ist/ has been created, which will enable you to track you application in real-time. Bu hesabı aktive etmek için de (https://uk.tlscontact.com/tr/ist/login.php?view=forgot) adresinden 2 kere mailinizi girin// yeni parola yolla seçeneğine tıklayın diye adımları açıklamış ancak asla bu adımları uygulayacağım ve başvuru sürecini izleyeceğim bir sayfaya ulaşamadım ben mi gözden kaçırıyorum acaba
yigitrader

New postby Cgr » Wed Aug 28, 2019 7:12 am

Ben anlamadım... Forumda bekleme süreleri 1 ay civarlarında diye okudum ancak burada 13 günde sonuçlanmış. Acaba kilit nokta vizenin başlangıç tarihi mi..??
Cgr

New postby maddog » Wed Aug 28, 2019 7:25 am

Cgr wrote:Ben anlamadım... Forumda bekleme süreleri 1 ay civarlarında diye okudum ancak burada 13 günde sonuçlanmış. Acaba kilit nokta vizenin başlangıç tarihi mi..??

ama karar zaten verilmis oradaki bekleme karar verilene kadar zaten bir bekleme suresi gecirmis oluyor, pasaportsuz basvuruyu kullanmis. pasaportu verdikten sonra da kisa surmus, tarih onemli hale gelmis o zaman sanirim
maddog

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü