Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara anlasmasi vizesi!

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby Mlmc » Fri Jan 03, 2020 6:59 pm

fztidris wrote:
Time2live wrote:Merhabalar.
Ankara anlaşması konusunda başlangıç olarak ne yapmam gerekir. 29 yaşında inşaat mühendisiyim ve kısıtlı bütçeyle yol almak istiyorum. Mutlaka şu kadar da paran olmalı diyeceğiniz durumlar ve başlangıç için yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim. Gidenlere ve kalanlara boş şans şimdiden.

Ben daha sonuc bekliyorum ama bence cok okuyup cok arastirmak gerek,butce kisitli oldugu icin eger basvuru icin gerekli orta seviye ingilizce varsa bence kendiniz is plani ve basvuru evraklarini hazirlayabilirsiniz ama ugrasmayayim ve sonucu hemen alayim derseniz danismanlik firmasi kullanin, gidip orada ne yapacagim sorusu icin ancak gittikten sonra (gidebilirsem) cevap verebilirim.
Ben de endustei muhendisiyim ve simdiye kadar ki profesyonel deneyimlerim isiginda bir is plani hazirlattim ve danismanlik yaparim diyerek olusturttum.
Siz de is deneyiminiz var ise onu kullanabilirsiniz.
Kolay Gelsin
Mlmc

New postby somune » Sat Jan 04, 2020 10:11 pm

Bookkeeping üzerine iş planı hazırlmaya başladım örnek planı olan varsa paylaşabilir mi?
somune

New postby eddardstark » Mon Jan 06, 2020 9:29 am

22 Kasım dependent başvurumda nihayet 4. yeşil yandı, bugün içerisinde sunucu almayı umuyorum.
eddardstark

New postby Mlmc » Mon Jan 06, 2020 10:17 am

eddardstark wrote:22 Kasım dependent başvurumda nihayet 4. yeşil yandı, bugün içerisinde sunucu almayı umuyorum.

22Kasim henuz simdi yandiysa epey uzun surecek belli ki 16 Aralik sonucu bekliyorum
Mlmc

New postby player1 » Tue Jan 07, 2020 9:32 am

Ersin Topal wrote:Merhaba herkese,

Vize başvuru durumumu nereden sorgulatabilirim? Forumda sayfalara baktım, arama yaptım maalesef bulamadım.

Ayrıca 16 Aralıkta başvuru yaptım, sonuç alan var mı acaba?

Danışman ile başvuru yaptıysanız mail ona gelmiştir, mail size geldiyse mail içinde altı çizili 'your application to' şeklinde yazan yere tıklayıp once gov.uk e giriş yapıp daha sonra tls randevu sayfasına yonlendiriyor sizi orada da track my application diyorsunuz.
player1

New postby Mlmc » Tue Jan 07, 2020 10:27 am

Henuz 22 Kasim basvurulari belli olmus yani bu donem 6 haftayi bulacaktir sonuclari almak bilginiz olsun
Mlmc

New postby Ersin Topal » Tue Jan 07, 2020 4:42 pm

player1 wrote:
Ersin Topal wrote:Merhaba herkese,

Vize başvuru durumumu nereden sorgulatabilirim? Forumda sayfalara baktım, arama yaptım maalesef bulamadım.

Ayrıca 16 Aralıkta başvuru yaptım, sonuç alan var mı acaba?

Danışman ile başvuru yaptıysanız mail ona gelmiştir, mail size geldiyse mail içinde altı çizili 'your application to' şeklinde yazan yere tıklayıp once gov.uk e giriş yapıp daha sonra tls randevu sayfasına yonlendiriyor sizi orada da track my application diyorsunuz.

Teşekkür ederim.
Ersin Topal

New postby castle » Wed Jan 08, 2020 7:58 pm

karanliginlordu wrote:Herkese merhabalar. Ben AA na motosikletle delivery isi yaparak basvurmayi dusunuyorum. Suanda Ukdeyim ve daha once hic ehliyetim olmadi. Sanirim ilk olarak provisional licence veriyorlarmis fakat ayrintilarini tam olarak ogrenemedim biri insurance number olmadan alamazsin diyor peki AA ya basvurmadan insurance number alamayacagima gore bu isi yapamazmiyim yani.Bilen biri bana ehliyeti alma surecini kisaca aciklayabilir mi?

ankara anlaşmasıyla delivery işi yapılır mı? ya da sen ne yaptın başvurdun mu ?
castle

New postby udbydr » Thu Jan 09, 2020 12:01 pm

Merhaba 16 Aralık haftası başvurup sonuç alan var mı acaba?
udbydr

New postby ercanerdogmus » Thu Jan 09, 2020 12:48 pm

Herkese Merhaba,
2 Ocak'ta başvuru yaptım.Sonuclandıgında sizleri bilgilendiririm.Şubat başında sonuclanır diye umuyorum.
ercanerdogmus

New postby Mlmc » Thu Jan 09, 2020 12:49 pm

udbydr wrote:Merhaba 16 Aralık haftası başvurup sonuç alan var mı acaba?

Merhaba tam 16 aralikta basvurdum ancak aldigim bilgiye gore henuz 29 kasim basvurusu sonuclanmamis yani bu da rn az 40 gun surecektir bizim sonuc almamiz

Daha once basvuranlarda durum nedir acaba
Mlmc

New postby Ersin Topal » Thu Jan 09, 2020 1:11 pm

eddardstark wrote:22 Kasım dependent başvurumda nihayet 4. yeşil yandı, bugün içerisinde sunucu almayı umuyorum.

Sonucu öğrendiniz mi?
Ersin Topal

New postby udbydr » Thu Jan 09, 2020 2:12 pm

Mlmc wrote:

Merhaba tam 16 aralikta basvurdum ancak aldigim bilgiye gore henuz 29 kasim basvurusu sonuclanmamis yani bu da rn az 40 gun surecektir bizim sonuc almamiz

20 Ocak haftası sonuçlanır diye umuyorum. Bol şans herkese.
udbydr

New postby Mlmc » Thu Jan 09, 2020 2:25 pm

udbydr wrote:
Mlmc wrote:

20 Ocak haftası sonuçlanır diye umuyorum. Bol şans herkese.

Sanmiyorum yogun olduklari icindir umarim bu gecikme
Bence en erken ocak sonu benim basvurum icin yoksa brexit icin bekletmiyorlardir umarim
Mlmc

New postby elvis » Thu Jan 09, 2020 4:27 pm

Merhabalar, 3 Ocak'da başvurumuzu tamamladık, son deneyimlere göre sizce ne kadar sürede sonuçlanır, yorumu olan var mıdır?
elvis

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü