Board index Çalış çalış nereye kadar? Sınır tanımayan çalışanlar örgütü

Ankara anlasmasi vizesi!

Ankara Anlaşması, Tier 2, ILR vs vs

New postby Nef » Thu Sep 19, 2019 10:17 am

Arkadaşlar merhaba,

5 Agustos - Dependent başvurum için mail 18.09 - çarşamba geldi . Ben 19.09 - perşembe 1 saat kadar önce alabildim. Sonuç olumlu.

Bekleme süreci çok zor. Herkese sabır ve güzel haberler diliyorum. Özellikle aynı süreçten geçtiğimiz @OKA senin sonucunda bu hafta gelecektir.

Herkese bol şans diliyorum.
Nef

New postby sekaraman » Thu Sep 19, 2019 10:27 am

Nef wrote:Arkadaşlar merhaba,

5 Agustos - Dependent başvurum için mail 18.09 - çarşamba geldi . Ben 19.09 - perşembe 1 saat kadar önce alabildim. Sonuç olumlu.

Bekleme süreci çok zor. Herkese sabır ve güzel haberler diliyorum. Özellikle aynı süreçten geçtiğimiz @OKA senin sonucunda bu hafta gelecektir.

Ben ne zaman ki takip etmeyi bıraktım, mail o sabah geldi. Herkese bol şans diliyorum.

oooo gözünaydın benim 6 ağustos. bakalım ne zaman gelecek sonuç. ben bi taraftan iş planımı değiştirerek Amerika için başvuruya hazırlanıyorum.
sekaraman

New postby OKA » Thu Sep 19, 2019 10:41 am

Bildiriminiz için çok teşekkür ederim çok sağolun
OKA

New postby mcabbasoglu » Thu Sep 19, 2019 10:45 am

Nef merhaba, nereden başvurmuştunuz? İstanbul mu?
mcabbasoglu

New postby Nef » Thu Sep 19, 2019 10:48 am

Rica ederim.

Gecen hafta TLS ye de gittim sorgulamaya ama bir sonuç alamadım, boşa gitmişim. Bu hafta başı ise ilgilenmeyeceğim , sonuç gelecektir diyip akışına bıraktım süreci ve beklemediğim oldu dün sabah geldi mail.

Dediğim gibi beklemek sıkıntılı ama istatiksel olarak başvuruların yüzde 95 i olumlu sonuçlanıyo.

Gönlünüzü ferah tutmaya çalışın.

Sevgiler.
Nef

New postby Nef » Thu Sep 19, 2019 10:49 am

Nef merhaba, nereden başvurmuştunuz? İstanbul mu?[/quote

Evet 5 Agustos- İstanbul du.
Nef

New postby sekaraman » Thu Sep 19, 2019 11:03 am

Nef wrote:Evet 5 Agustos- İstanbul du.

Pasaportu alana kadar heyecandan ölmüşsündür kesin :)
sekaraman

New postby Nef » Thu Sep 19, 2019 11:11 am

sekaraman wrote:

Dün mail geldi, şehir dışında oldugum için ancak bugün sonuca ulaşabildim yalan yok bayagı heyecanlı oldu :) darısı sizlere
Nef

New postby hazalerdil » Thu Sep 19, 2019 11:32 am

Merhaba arkadaşlar,
Dependant başuvurus yaparken UK SPONSOR sekmesi çıkıyor formu doldururken. Burada sponsor kişi ve sponsor iş diye iki ayrı sekme var ikisi de doldurulması zorunlu diye anlıyorum. Bunları doldururken asıl başvuru sahibini ve kurmayı planladığı işi mi yazıyoruz?
hazalerdil

New postby firaztimur » Thu Sep 19, 2019 1:15 pm

6 Eylülde başvurumu yaptım. hayırlısı ile sonucu paylaşacığım sizlerle.
firaztimur

New postby sekaraman » Thu Sep 19, 2019 3:12 pm

firaztimur wrote:6 Eylülde başvurumu yaptım. hayırlısı ile sonucu paylaşacığım sizlerle.

Hayırlı olsun. Ne yapmayı planlıyorsunuz orda?
sekaraman

New postby OKA » Thu Sep 19, 2019 6:38 pm

Nef wrote:
sekaraman wrote:

Dün mail geldi, şehir dışında oldugum için ancak bugün sonuca ulaşabildim yalan yok bayagı heyecanlı oldu :) darısı sizlere

Sevgili Nef, umarım yarın bana da mail gelirde aynı mutluluğu ben de paylaşmış olurum. Çok sanmıyorum yine diğer haftaya kaldım gibi bir his var içimde ama yarın içinde umutlarım taze.
OKA

New postby busrasahra » Fri Sep 20, 2019 5:38 am

@umtt başvuru süreci benim için çok zordu randevu hemen alındı fakat evrak toplama aşamasında kendilerine ulaşmak çok çok sabır isteyen bir işti umarım sonuçlarımız olumlu olur da değer bunca sabıra.
Bu arada genel olarak soruyorum arkadaşlar siz çalıştığınız kurumlara durumunuzu paylaştınız mı yoksa sonuca göre direkt mi ayrılacaksınız
busrasahra

New postby Elf » Fri Sep 20, 2019 5:47 am

busrasahra wrote:@umtt başvuru süreci benim için çok zordu randevu hemen alındı fakat evrak toplama aşamasında kendilerine ulaşmak çok çok sabır isteyen bir işti umarım sonuçlarımız olumlu olur da değer bunca sabıra.
Bu arada genel olarak soruyorum arkadaşlar siz çalıştığınız kurumlara durumunuzu paylaştınız mı yoksa sonuca göre direkt mi ayrılacaksınız

Merhaba,
Kendi adıma cevap vereyim. Henuz şirkette kimseye bir seyden bahsetmedim. Sadece referanslarını aldıgım kişiler durumdan haberdar. İnsallah sonuc olumlu olursa istifamı direk vereceğim. Biraz garantici biriyim burda devam etmem de gerekebilir sonuçta :) durum olumsuz da sonuclanabilir.
Elf

New postby mcabbasoglu » Fri Sep 20, 2019 6:29 am

herkese selamlar. Bu sabah mail geliyor diye arkadaşlar saat kaç gibi geliyor :)) her sabah mailleri kontrol etmekten iş yapamaz oldum
mcabbasoglu

PreviousNext

Return to Sınır tanımayan çalışanlar örgütü